Forum dyskusyjne

wiza

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

brabus dołączył
24.09.2011

brabus 13:46 | 15.08.2013

Jak najszybciej załatwic wize do Wietnamu,czy na lotnisku on arrival da się.?Mogę w każdej chwili dostać wiadomość o wylocie wiec chce już zaplanować.

Lukbart dołączył
16.12.2010

Lukbart 20:25 | 15.08.2013

Wizy na lotnisku nie dostaniesz, musisz załatwić sobie wcześniej. Ja akurat wyrabiałem w Laosie...

brabus dołączył
24.09.2011

brabus 22:35 | 15.08.2013

Ja jak sie dowiem o wylocie bede w Pl -nie jade z biurem podróży.Czytałam cos o promesie wizy ,ale co i jak to nie mam pojecia.

t-ae dołączył
14.03.2011

t-ae 11:51 | 20.08.2013

owszem teoretycznie nie dostaniesz wizy na lotnisku, ale w praktyce jest to jak najbardziej mozliwe i mniej skomplikowane niz wyrabianie wizy w ambasadzie. muszisz przez internet zalatwic promese wizowa. jest wiele posrednikow zajmujacych sie tym. za oplate zalatwiaja na miejscu cos w stylu zaproszenia i przesylaja to mailem. z tym wydrukiem bez problemu na lotnisku uzyskasz wize. ja korzystalem z vietnamvisapro.com/  i wszystko bez problemu zalatwiaja.

brabus dołączył
24.09.2011

brabus 13:49 | 20.08.2013

A czy w tym wypadku Qatar( będę na tzw staffie -mnie wpusci do samolotu?)

Lukbart dołączył
16.12.2010

Lukbart 22:40 | 26.08.2013

Zgadza się możesz sobie załatwi tzw. promesę, ale jak sama nazwa wskazuje to tzw obietnica uzyskania wizji. Słyszałem o przypadkach nie udzielenia wizy. Zdarzają się rzadko, ale zdarzają. A w Ambasadach Wietnamu bez problemu możesz sobie wyrobić wizę.

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 08:56 | 27.08.2013

Promese mozesz zalatwic przez kilka biur ktore sie tym zajmuja. Promese musisz wydrukowac i miec z soba przy check in juz w Warszawie. W Wietnamie bardzo rzadko sie zdaza, ze ktos nie dostaje wizy, np. okres waznosci paszportu jest mniejszy nic 6 miesiecy lub ludzie starsi i schorowani.
Info jak dzialaja promesy: www.wizawietnam.com/faqs.html 
Pozdrawiam,
Krzysiek

2b3 dołączył
04.08.2012

2b3 12:55 | 23.10.2013

czy ktoś może napisać jak w praktyce wygląda sprawa ze zdjęciami do wizy on arrival? chodzi mi o ich wymiar oraz czy zdjęcie musi być en face czy może być z profilu?

kathyanne dołączył
16.04.2014

kathyanne 10:48 | 16.04.2014

>czy ktoś może napisać jak w praktyce wygląda sprawa ze zdjęciami do wizy on arrival?
>chodzi mi o ich wymiar oraz czy zdjęcie musi być en face czy może być z profilu?

responder a su pregunta en myvietnam-visa.net/archives/category/faqs 

magic dołączył
10.05.2010

magic 03:12 | 30.04.2014

Robilem zdjecia w 'budkach' na lotnisku (Singapore).
Wystarczy 1 zdjecie (mimo ze jest napisane ze trzeba miec 2).

Z samolotu polecam szybciutko do miejsca gdzie sie sklada papiery (wydrukujcie i wypelnicie druczki wczesniej). Mozna oczekiwac duuuuzej kolejki i dluuugiego czekania o ile nie jest sie gdzies na pocztku :)

Nigdy nie mialem problem z otrzymaniem wizy na lotnisku.

Przy wylocie - linia lotnicza moze zapytac o potwierdzenie ze ta wiaze mamy obiecana - nie zapomnijcie tego. Potrzebne aby otrzymac wize as well.

Pozdr,
-M.

PS. wlasnie wrocilem z Hanoi :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl