Forum dyskusyjne

NOCLEGI

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Lezginka dołączył
13.07.2012

Lezginka 22:18 | 05.05.2014

Witajcie,
potrzebuje namiary na tanie noclegi w Kutaisi i Batumi. Cena, lokalizacja, nazwa, adres, strona, Wasze opinie, Wszystko co pomoże mi zaplanować dobry wyjazd ;-)
Kto pomoże??

Zabłońska dołączył
22.09.2008

Zabłońska 10:00 | 04.02.2015

Hostel Kutaisi by Kote , a czy ktoś wybiera sie 1-8 marca?

to ja dołączył
09.02.2015

to ja 09:51 | 09.03.2015

Batumi
TJ Hostel Amagleba Street 12, 6001 Makhinjauri, Gruzja

Spałem dwa tygodnie z rodziną i było nieźle.
Nie jest to w właściwym Batumi ale jest łatwy dojazd autobusem z stacji kolejowej. Zresztą jak dla mnie samo Batumi jest męczące.
Jak pójdziesz wyżej tą ulicą (tam zwykle turyści nie chodzą) to na wieść że jesteśmy Polakami przynajmniej dwa domy zaproponowały kawę a po kawie nocleg w pokoju dla gości.
Miłego wyjazdu.

Hruby dołączył
03.04.2015

Hruby 15:12 | 03.04.2015

W Batumi w wersji nisko budżetowej polecamy Rock Hostel na Khimshiashvili Street 15-А. Szukając adresu można kilka razy obejść "Koloseum" Hostel znajduję się w środkowym z trzech bardzo charakterystycznych wieżowców na 9 piętrze. Poza niewielkim szyldem nie ma żadnych więcej oznaczeń i nie wiedząc gdzie szukać może być problem z trafieniem. Bardzo fajne miejsce za ok 20 lari. www.booking.com/hotel/ge/1line-rock-hostel.pl.html  Tel. +995514261188

W Kutaisi polecamy pobyt w Hostel Kutaisi by Kote. Za 20 lari super warunki. Hostel znajduje się na wzgórzu niedaleko Katedry Bagreti. Prowadzi go polka Ania z mężem Gruzinem. hostelkutaisi.wordpress.com/ 

Grzegorz

Zapraszam na naszego bloga:

gruzjaponaszemu.blogspot.com/ 
i stronę na FB
www.facebook.com/gruzjaponaszemu 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl