Forum dyskusyjne

GRUZJA - wycieczki tanie i ciekawe noclegi transport td

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Niniko dołączył
09.06.2014

Niniko 22:12 | 17.07.2014

Uwaga Uwaga! Zapraszam wszystkich do mojej kochanej Gruzji, gdzie jest najcieplejsze morze, najwyzsze gory, najpyszniejsze jedzenie i najlepsze wino:) Ja ze swojej storny pomoge Wam zorganizowac ciekawy i co niemalo wazne, tani pobyt w naszym kraju zawodu jestem przewodniczka turystyczna, wiec mozecie na mnie liczyc smile.gif W razie zainteresowania prosze pisac na mail: ninikarosanidze@yahoo.com.

Pozdrawiam

Nina

melage dołączył
20.05.2014

melage 08:52 | 08.08.2014

pisalam do Niny, nie odpisuje :(

senia dołączył
20.06.2008

senia 09:49 | 08.08.2014

Koniecznie napisz do Joany, ona na pewno odpisze.
joana.vilbik@gmail.com
Mogę polecić! Wozi mąż Joany Walerian, super facet, mówi po polsku.
Mają konto na fb "gruzja z nami wariatami". Powołaj się na Anię z Warszawy, byliśmy w lipcu.

Magda Kajzer dołączył
11.12.2014

Magda Kajzer 12:02 | 03.09.2015

Dobrze wiedzieć! :)
Zapamiętam na przyszłość, dzięki za info! :)

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 07:59 | 30.04.2017

Proszę o więcej informacji nt.takiego wyjazdu.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 12:29 | 30.04.2017

ale co Cię interesuje?
Gruzja jest piękna, ale całej nie da się zwiedzić, jeśli ma się ograniczony czas. Polecam "GRUZJA Z NAMI WARIATAMI", tak jak pisała Senia. Napisz do Joany, ona pomoże w ustaleniu trasy, doradzi najlepiej jak można!
Co ważne, możesz spokojnie po polsku!!!
Poza tym "WARIACI" są konkurencyjni cenowo, przy najwyższym poziomie usług.
Pisz albo tu, na globie, poniżej wklejam Ci link do jej profilu:
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=44275 

Możesz też skorzystać z adresu, który podała Senia, bądź pisać do nich na fb:
www.facebook.com/Gruzjazwariatami/?fref=ts 

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 21:20 | 01.05.2017

Zainteresowana tym kierunkiem napisałam pod adres ze strony podanej przez Senię i Nitkaskę i mam już wstępną odpowiedź - zatem próbuj. A może organizujesz małą grupę na wyjazd?
Pozdrowienia

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 23:18 | 01.05.2017

nie będziecie żałować! Ustalcie szczegóły z Joaną i będzie git!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl