Forum dyskusyjne

karta - telefon

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

masada dołączył
25.06.2011

masada 00:09 | 12.08.2015

Doradzicie jakąś sprawdzoną i tanią kartę, żeby mieć na miejscu internet w komórce? Kupię na lotnisku w Tbilisi?

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 16:24 | 12.08.2015

Ja dostałąm geocell ,są wszędzie na lotniskach w miastach i miasteczkach.Karta startowa jest za darmo ,można doładować dowolną kwotą .Mi na dzwonienie do polski starczylo 10 lari na 25 minut rozmowy na polską komórke

[fb] Paweł Doleciński dołączył
17.08.2015

[fb] Paweł Doleciński 16:27 | 17.08.2015

Na lotnisku można dostać kartę za darmo od Geocell i MagtiCom.
Ja się nie załapałem, bo akurat się skończyły.

W moim przypadku, wszedłem do salonu MagtiCom i za 2 lari kupiłem kartę sim, a za 10 lari internet 4GB. Opcje internetu zaczynały się chyba od 1 lari nawet, ale ja chciałem robić upload zdjęć, więc zdecydowałem się na 4GB.

Nie wiem jak Geocell, ale w przypadku MagtiCom w większości miejsc miałem zasięg LTE.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl