Forum dyskusyjne

Tbilisi

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

robert.p dołączył
09.11.2012

robert.p 14:05 | 07.04.2015

Witam ,
Mam prośbę ma ktoś może namiar na dobre miejsce noclegowe w Tbilisi , najlepiej centrum , będę wdzięczny za kontakt .
Pozdrawiam

rajmik1975 dołączył
16.02.2015

rajmik1975 18:24 | 07.04.2015

booking.com ?

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 19:31 | 07.04.2015

Zasada w Gruzji to nie ty szukasz noclegu to nocleg szuka ciebie. Znajdziesz od ręki. Tylko zawsze wcześniej po pacz na pokój czy ci się podoba i jest czysto to ważne.

robert.p dołączył
09.11.2012

robert.p 19:48 | 07.04.2015

Dziękuję serdecznie , w Gruzji będę już 2 raz , w Tbilisi jednak nie byłem , a w nocy trudno tak czekać aż nocleg mnie znajdzie . Myślałem o konkretnym adresie.

Solo dołączył
08.09.2013

Solo 22:45 | 07.04.2015

Gorąco polecam hostel Meidani (wygugluj: Meidani Guest house). Byłem 2 lata temu. Wyposażenie wnętrza nie powala, ale jest bardzo czysto a prowadząca hostel Ekatarina potrafi załatwić wszystko - począwszy od domowego wina, przez wynajęcie auta z kierowcą aż po zarezerwowanie noclegu w Batumi (poczta pantoflowa). Przyjechaliśmy o 4 nad ranem i nie było z tym żadnego problemu - ktoś po prostu nas oczekiwał. Aha, hostel znajduje się w centrum starego miasta, u stóp "Matki Gruzji", niedaleko świątyni Metechi, łaźni, starego meczetu trochę dalej jest kolejka linowa, siedziba prezydenta itp. Można zarezerwować przez booking.com, ale osobiście polecam skontaktować się bezpośrednio - będzie taniej. Pozdrawiam

robert.p dołączył
09.11.2012

robert.p 09:34 | 08.04.2015

Dziękuję , bardzo dobre miejsce , na pewno będę się kontaktował aby ustalić cenę .Pozdrawiam

rybcia83 dołączył
08.01.2013

rybcia83 10:28 | 09.04.2015

Hej,
Guest House Nice, spałam tam trzy noce, fajna lokalizacja, centrum, przy starówce i bardzo miły właściciel. Mówi całkiem nieźle po polsku i parzy pyszną kawę po turecku :) cena też była całkiem przystępna (czerwiec 2014). Z czystym sumieniem mogę polecić.

podroznik z powolania dołączył
13.05.2015

podroznik z powolania 01:47 | 13.05.2015

Polecam ta strone, jest duzo artykolow o Gruzji:
travelviewblog.wordpress.com/ 

WanderingOwls dołączył
14.05.2015

WanderingOwls 21:44 | 14.05.2015

Bardzo polecam hostel Why Not? (whynothostels.com/tbilisi/index_tb.html)  Dobra cena i przeważnie można dostać kawałek podłogi na gigantycznym poddaszu, jeśli ktoś nie zabukował łóżka w pokoju, lub tak po prostu woli. Poddasze swoja drogą bywa często lepszą opcją podczas gorących nocy w Tibilisi.

Dla niektórych osób dodatkowym atutem jest fakt, że hostel prowadzony jest przez Polaków.

b_s_s dołączył
12.05.2015

b_s_s 14:34 | 17.05.2015

>Witam ,
>Mam prośbę ma ktoś może namiar na dobre miejsce noclegowe w Tbilisi , najlepiej
>centrum , będę wdzięczny za kontakt .
>Pozdrawiam

Ja z kolei polecam sieć hosteli Friends, mają dwa obiekty, oba blisko centrum. Pierwszy, Friends Hostel, to typowy hostel :) więc cena niewielka, a warunki po prostu ok. Za to atmosfera i międzynarodowe towarzystwo bezcenne. Więcej tutaj: taniopogruzji.pl/?page_id=108 
Ten sam właściciel ma Tbilisi Rooms, gdzie ceny są trochę wyższe, ale i warunki lepsze: taniopogruzji.pl/?page_id=114 
Oba są naprawdę warte uwagi, także z tego względu, że obsługa biegle włada angielskim i nie ma kłopotu z komunikacją. Mają też klimatyzację, co przy gruzińskim lecie jest bardzo istotne :)

robert.p dołączył
09.11.2012

robert.p 12:28 | 19.05.2015

Serdecznie dziękuję za informacje i tak jak podejrzewałem z noclegami o tej porze roku nie było większego problemu
Pozdrawiam

jeremi90 dołączył
22.05.2015

jeremi90 19:51 | 22.05.2015

Polecam hostel Lime Light w samym centrum Tbilisi, koło ronda wolności (Liberty Square). Blisko stacja metra, marszrutki.
www.facebook.com/limelightgeorgia?ref=hl 
Wszystko nowe (otwarty miesiąc temu), czysto, obsługa bardzo miła i pomocna.

JoinTheTrip dołączył
21.05.2015

JoinTheTrip 14:55 | 23.05.2015

Polecam Irina Guest Hostel, miło, rodzinnie i tanio. Jedzenie jest przepyszne

Relacja z naszej podróży do Gruzja na fp www.facebook.com/JoinTheTripPL 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl