Forum dyskusyjne
Pytanie
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Gruzja
kama123 15:27 | 21.05.2019
Może nie do końca w temacie, ale ja w Gruzji plażowałam w Ureki. Dla mnie super jak na dwa dni plażowania, szeroka plaża z czarnym piaskiem.
zgłoszone do moderacji
pan wladek z magazynu 22:12 | 20.05.2019
W tym roku wybieramy się do Gruzji. Pytanie: poti na 4 dni plażowania?? warto czy lepiej wybrać jakie¶ inne miejsce? dodam tylko, że nie interesuj± nas bardzo mocno turystyczne kurorty ale fajnie gdyby plaża była przynajmniej w miarę. Z góry dzięki za porady globtroterzy :)
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie GRUZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
