Forum dyskusyjne

Wwóz niezbędnych leków do Gruzji

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Grażynaol dołączył
22.06.2010

Grażynaol 13:51 | 10.06.2019

Wybieram się w lipcu do Gruzji. Na stałe przyjmuję pewne leki a niektóre sporadycznie. Zawsze na wyjazdy zabieram też takie, które w nagłych wypadkach mogą się przydać. W biurze podróży zaznaczono, że przy wjeździe do Gruzji należy mieć odpowiednie zaświadczenia o przyjmowaniu leków i to nawet przetłumaczone na język angielski lub gruziński. Czy tak naprawdę jest? Poproszę o pomoc osoby, która była turystycznie i jak to wyglądało.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 18:26 | 10.06.2019

Istotnie, są takie przepisy, ale nie spotkałem jeszcze nikogo, kto w Gruzji zmagałby się empirycznie z tym przepisem. Sam zawsze zabieram ze sobą całą aptekę, ale jeszcze nigdy nikt mi nie sprawdził leków na żadnym lotnisku, a leciałem już grubo ponad 50 razy. W Gruzji też nie miałem z tym problemów. Na pewno, po sprawie Brytyjki, którą wsadzili w Emiratach Arabskichna na 3 lata za tramadol, następnym razem jak będę tamtędy leciał przemyślę sprawę tramalu w swojej apteczce, ale o Gruzję byłbym spokojny.

Grażynaol dołączył
22.06.2010

Grażynaol 08:25 | 11.06.2019

Dziękuję. Ja również w historii swoich podróży nigdy nie spotkałam się z takimi ograniczeniami. Wezmę to co zwykle, tylko pewnie pójdę do rodzinnego po zaświadczenie o przyjmowaniu leków. Nie zamierzam tego zaświadczenia tłumaczyć na język angielski lub gruziński jak sugeruje biuro podróży. Pozdrawiam Grażyna

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl