Forum dyskusyjne

Borjomi Park Narodowy trasa nr3 Panorama Trial

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

JAREK 7S dołączył
15.06.2019

JAREK 7S 11:09 | 21.08.2019

Witam,wybieram sie do Gruzji i na samym poczatku października chciałbym zrobić trasę nr 3 w parku Borjomi. Nie mogę jednak znaleźć konkretnych info na temat szlaku,jego przebiegu,no i mapa...jest pewnym problemem,w Polsce porządna trekingówka niedostępna, to co sprzedają nie obejmuje terenu,w którym mam trasę . Pytanie czy ktoś z Was był ostatnio na tej trasie? Info,które znajduję są sprzeczne nawet na temat oznaczenia,starsze posty,ze łatwo się pogubić,będę chyba szedł sam. Czy w dyrekcji parku sprzedają jakieś sensowne mapy? Wiem,ze powinienem i tak zgłosić trasę i nocleg. Trasa rozpoczyna się i kończy w Atskuri,lecz poza tym nie znalazłem opisu jak szukać jej początku, wszelkie informacje będą pomocne,pozdrawiam:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl