Forum dyskusyjne

David Kierowca Przewodnik Gruzja i Armenia

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 21:54 | 22.05.2020

Witam wszystkich. Moi drodzy znów się pojawiłem na tym forum. Wszyscy którzy chcą odwiedzić Gruzję i Armenię proszę się kontaktować: mail: kierowca.gruzja@mail.ru
+995558186037 WhatsApp www.facebook.com/FeelGeorgiaPolska  Od dawna zajmuję się organizacją wycieczek indywidualnych po Gruzji i Armenii i gwarantuję niezapomniane wyjazdy. Znam język polski w stopniu dobrym.

[fb] Agnieszka Kostrzewska dołączył
22.05.2020

[fb] Agnieszka Kostrzewska 23:11 | 22.05.2020

Przewodników jest wielu, ale David Megulov tylko jeden :).
Nie tylko zna się na tym co robi, ale też to lubi. Powoduje to, że wycieczki z nim są niezapomniane, bardzo dobrze zorganizowane pod względem wyboru miejsc do zwiedzenia, indywidualnych preferencji i kwestii czysto praktycznych. David pokazuje Gruzję i Armenię takie jak zna i kocha. Nie ogranicza się do tylko zawiezienia turystów z punktu A do B, ale raczy opowieściami o zwiedzanych miejscach i pomaga poznać kraj, kulturę czy kuchnię tak jak nie było by to możliwe z żadnym biurem podróży. Należy dodać do tego, że David to przesympatyczny, niezwykle pozytywny, ciepły człowiek a do tego urodzony gawędziasz. Wycieczki z Davidem są czystą przyjemnością. Z Davidem można też czuć się całkowicie bezpiecznie, jest godny zaufania i poświęca tyle uwagi podróżnikom ile tego potrzebują. Trudno znaleźć lepszego przewodnika.

[fb] Magda Szustak dołączył
23.05.2020

[fb] Magda Szustak 18:40 | 23.05.2020

Już w opisie jest błąd bo i Dawid i Samvel i Grigorij mówią bardzo dobrze i bardzo płynnie po polsku. Uzgodnienia, rozliczenia, planowanie wyprawy bardzo sprawnie, elastycznie i ugodowo. Byliśmy w maju 2019 w Gruzji (Kutaisi, Batiumi, Mestia) i prawdą jest, ze do Gruzji jedzie się raz - potem się tylko wraca. Wraca się tez dla takich chłopaków bo to nie tylko przewodnicy ale towarzysze , dobre duchy i przyjaciele w tej przygodzie. Naszą grupę prowadził Samvel lecz na szlaku spotkaliśmy tez Dawida i Grugorija. Wrócimy bo jeszcze chcemy zobaczyć Tibilisi, Armenię i nie wyobrażamy sobie aby nie wybrać się w tą drogę w Teamem Dawida.

Ianka dołączył
02.09.2014

Ianka 00:47 | 24.05.2020

Davida znalazłam tu na globtroterze. Tak długo się zastanawiałam czy jechać, aż David nie miał wolnych terminów, ale dał mi swojego brata Giorgiego. Wróciłam za rok, zwiedzać inny kawałek Gruzji , tym razem z Samvelem . Fajne jest to że zawsze jest jakiś postój, stacja benzynowa czy restauracja, że się spotkamy wszyscy razem. Jedziemy w innych kierunkach, ale zawsze ta kawa razem się trafi.
Każdy z nich mówi biegle po polsku, przyznali się że zima oglądają polskie filmy np Jak rozpętałem drugą wojnę światową 😁
W zeszłym roku byłam z nimi w Armenii. Fajne jest że jest wybór auta może być maly bus i duży. Jaką sobie grupę stworzymy taki będzie bus. Noclegi też ogarniają lepsze i w lepszej cenie niż z internetu. Mój pierwszy wyjazd kiedy się uparła moja kuzynka, żebyśmy same ogarnialy noclegi - masakra.
Z czystym sumieniem polecam chłopaków

[fb] Tomasz Michalski dołączył
24.05.2020

[fb] Tomasz Michalski 11:18 | 24.05.2020

Dawid jest nie do przecenienia. Świetny gość - wesoły, otwarty, ciepły. Byliśmy na wycieczce w kilkanaście osób - dla każdego z szacunkiem i nastawiony na rozwiązanie problemów, które pojawiają się na trasie. Po prostu, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Ma dużą wiedzę o Gruzji i Armenii, opowieściami o których umila zwiedzanie. Sama Gruzja - bajka. Kraj gór, psów i krów. Cały czas spędzony w busie, gdy jechaliśmy, właściwie przez całą Gruzję, spędziłem z nosem przyklejonym do szyby. Polecam każdemu, komu nieobojętne są walory przyrody. Również pod względem kultury Gruzja jest niezwykle bogata. Miejsca, które zwiedziliśmy są naprawdę wyjątkowe, budowle liczące sobie nierzadko wiele setek lat pozwalają naprawdę przenieść się w czasie do starych dziejów. Jest tam po prostu pięknie. Możliwość zwiedzania tego kraju pod opieką Dawida była wspaniałym doświadczeniem i niezapomnianą przygodą. Wspaniała wycieczka.

[fb] Beata Lubszczyk dołączył
01.12.2019

[fb] Beata Lubszczyk 06:02 | 28.05.2020

Byliśmy z Davidem i Samvelem w Gruzji w 2018r. Pięknie nam pokazali Gruzję , nie tylko miejsca z przewodników ale i takie o których tylko oni wiedzieli.
Oboję bardzo dobrze mówią po polsku, nie było żadnych problemów z dogadaniem się. Pokazali nam nie tylko kraj , ale i dzięki nim poznaliśmy gruzińską kuchnię. W tym roku wraz z przyjaciółmi jedziemy z nimi do Armenii. Mam nadzieję , że wyjazd dojdzie do skutku. Nie tracimy nadziei.
Pozdrawiam Was chłopaki i do zobaczenia.

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 18:23 | 28.05.2020

O, już mi niedobrze od tych słodkości.

Konstancja dołączył
25.10.2018

Konstancja 12:33 | 29.05.2020

Byliśmy w Gruzji w maju 2019 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Organizacja całej wycieczki dostosowana do naszych potrzeb! Super kontakt przy planowaniu. Naszym kierowcą był Samvel, ale z Davidem też spotkaliśmy się na naszym szlaku wycieczkowym. Podróżujemy bardzo dużo, ale to chyba był nasz najlepszy wyjazd. W październiku planujemy wyjazd do Armenii, ale w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną pandemią nie wiemy czy nam się uda wyjechać. Mamy jednak nadzieję, że Samvelem i Davidem na pewno się spotkamy nie raz. Polecam wszystkim wyjazdy organizowane przez chłopaków, na pewno nie będziecie żałować.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl