Forum dyskusyjne

Wycieczki po Gruzji i Armenii

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 13:35 | 19.04.2021

Gratuluję wam drodzy przyjaciele, od wczoraj z Warszawy do Kutaisi zaczęły latać samoloty, wszyscy na to czekaliśmy bardzo długo, mam nadzieję, że reszta lotów do Kutaisi też wróci.

Trochę informacji dla tych, którzy chcą odwiedzić Gruzję;

Informacja dotyczące obowiązkowych testów PCR dla podróżujacych do Gruzji:
Podróżujący musi okazać negatywny wynik testu PCR w języku angielskim, wykonanym nie później niż 72 godziny przed przylotem (nie dotyczy zaszczepionych dwoma dawkami, posiadających potwierdzający to dokument).
Podróżujący musi przed przylotem wypełnić formularz on-line (registration.gov.ge/.../8_protocol_for.../tk6157/) 
Podróżujący musi wykonać kolejny test PCR po 3 dniach pobytu w Gruzji.Uwaga - za dzień pierwszy liczy się datę przylotu.
W ciagu 3 dni między przylotem, a wykonaniem badania PCR w Gruzji podróżujących nie obowiązuje kwarantanna.

Możecie zadawać pytania lub pisać do mnie prywatne wiadomości, chętnie pomogę każdemu.

Pozdrawiam serdeczne
Artur

DMW45 dołączył
12.12.2013

DMW45 20:16 | 19.04.2021

Warto jeszcze dodać, że podwójnie zaszczepionych nie obowiązują żadne ograniczenia.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 20:42 | 19.04.2021

Szczepienie jest jedno, a nie podwójne.

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 08:49 | 20.04.2021

Pierwsza w Polsce, druga w Gruzji

DMW45 dołączył
12.12.2013

DMW45 16:01 | 20.04.2021

>Szczepienie jest jedno, a nie podwójne.
Oczywiście masz rację - to tylko taki nieco niefortunny skrót językowy. Podczas kontroli granicznych w ostatnich miesiącach spotykałem się ze sformułowaniem: twice vaccinated albo dobly vaccinated zamiast prawidłowo: vaccinated with two doses.

DMW45 dołączył
12.12.2013

DMW45 16:03 | 20.04.2021

>>Szczepienie jest jedno, a nie podwójne.
>Oczywiście masz rację - to tylko taki nieco niefortunny skrót językowy. Podczas
>kontroli granicznych w ostatnich miesiącach spotykałem się ze sformułowaniem: twice
>vaccinated albo dobly [edit: double] vaccinated zamiast prawidłowo: vaccinated with two doses.
>

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 16:52 | 20.04.2021

:) nie wiadomo co im przyjdzie jeszcze do głowy,
Ale było trochę humoru w moich słowach, pierwsza szczypionka w Polsce czyli bimbrem,i druga w Gruzji oczywiście czacza :)

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 21:02 | 02.05.2021

Już bilety są w sprzedaży z Wrocławia i Katowic. Ceny umiarkowane mi się udało kopić na lipiec 2 osoby z bagażem za 1100 zł. Więc polecam. Doczytałem ze szczepienia maja być kompletne, i tłumaczone na angielski. Ale na innym forum pisali że nie robią problemu jak są tylko w języku polskim

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 21:13 | 02.05.2021

Też czytałem że nie robią problemów, ale myślę lepej nie ryzykować przetłumaczyć na angielski

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 14:06 | 07.05.2021

@Artur Gregorian, pozwoliłem sobie usunąć z Twojego posta jedno zdanie, aby nie nosiło znamion ogłoszenia i abym nie musiał kasować całego wątku.

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 18:16 | 07.05.2021

Witaj Admin ja niechcąca mi się wcinało "zgłoś moderacji " Chciałem to cofnąć ale się nie da. Przepraszam.

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 19:23 | 07.05.2021

@Glob-Admin, nie ma problemu, wszystko w porządku, dziękuję że nie usunęli wątek.
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl