Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:NIKARAGUA

Liczba wyszukanych artykułów: 5

NIKARAGUA / Masaya / Wulkan Masaya /
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3644

emerytkawpodrozy Podróż do raju, a ściślej mówiąc do kostarykańskiego lasu chmurowego Monteverde, cieszy się sporą popularnością. Czy wycieczka do piekieł też spotka się z zainteresowaniem?

TheTravelingTree Podróż, w którą wybraliśmy we wrześniu 2014 i która trwa po dzień dzisiejszy, była owocem wielu przemyśleń i marzeń, jakie mieliśmy w głowach, odkąd tylko pamiętamy. Marzyło nam się jechać w świat na dłużej, krótkie urlopy w pracy zaostrzały tylko nasz apetyt na więcej; chcieliśmy po prostu nauczyć się żyć w drodze. Zakasaliśmy więc rękawy i wzięliśmy się za oszczędzanie- tym łatwiejsze, że udało nam się emigrować do bogatej Szwajcarii. Wygodne życie też uzależnia, wierzcie bądź nie, jednak nasze dusze włóczęgów nie dały się zamknąć w ryzach spokojnego i poukładanego życia od pierwszego do pierwszego. Rzuciliśmy pracę, postaraliśmy się o pozwolenie na nauczanie naszego pierwszaka w drodze, spakowaliśmy trzy plecaki i polecieliśmy do Ameryki Północnej- do Meksyku.

wewnetrznawolnosc Kolejna wyprawa pod patronatem Globtrotera! Tym razem trzymamy kciuki za śmiałka, który podjął się samotnej wyprawy rowerowej autostradą panamerykańską. 15 krajów - ok 26000 km :-)

NIKARAGUA / Wyspa Ometepe / San Marcos / Ometepe
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 1919

gastropoda Krótki opis pobytu na wyspie.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

NIKARAGUA / San Carlos / Na trasie / Dziura w moście
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 1174

gastropoda Opis przejazdu powrotnego z Kostaryki do Hondurasu.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2656, Łączna liczba odwiedzin: 10871045X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl