Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:KANADA

Liczba wyszukanych artykułów: 9

KANADA / Alberta / Jasper PN / Przed lodowcem
liczba komentarzy: 5

liczba odsłon: 2438

ArturG Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

inf.praktczne, zdjęcia

Wodniak W czerwcu 2015 r. po raz drugi wybraliśmy się na kanu na wyspę Franklin Island na zatoce Georgian Bay w Ontario i biwakowaliśmy na tej przepięknej wyspie przez kilka dni. Wyspa stanowi własność Korony (tzn. należy do państwa) i nie wymagane są żadne opłaty. Dookoła otaczały nasz przepiękne formacje skalne, lasy, zatoki oraz bezkresne i nieprzewidywalne połacie wodne zatoki Georgian Bay.

zdjęcia, mapy

KANADA / --- / --- / 8000km Across Canada
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2261

8000km Across Canada Na początku 2015 roku Jakub Muda podejmie niezwykłe wyzwanie! Przed nim ośmiomiesięczna piesza wędrówka - 8000 km, od Wybrzeża Pacyfiku po Atlantyk.

wewnetrznawolnosc Kolejna wyprawa pod patronatem Globtrotera! Tym razem trzymamy kciuki za śmiałka, który podjął się samotnej wyprawy rowerowej autostradą panamerykańską. 15 krajów - ok 26000 km :-)

GWATEMALA / Ameryka Centralna / Antigua Guatemala / La Muy Noble y Muy Leal Ciudad de Santiago de los Caballeros de Guatemala
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 4415

FlyAwayTV Jeśli zastanawiacie się czy da się podróżować nie wydając ani centa, koniecznie poczytajcie.

zdjęcia, linki

KANADA / cały kraj / różnorakie / W trampkach przez Kanadę
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2772

W trampkach przez Kanadę Będzie to opowieść o dwójce przyjaciół którzy postanowili spełnić swoje zuchwałe marzenie o dalekiej podróży do dzikiego, niezmierzonego, choć przecież dość cywilizowanego kraju jakim jest Kanada (gdyby sugerować się czasem podróży, to chyba Gdańsk jest dalej od Warszawy niż takie Toronto). Opowieść dopiero się zaczyna...

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

2008-04-24

tommy#1 Niagara

KANADA / brak / Kanal Welland / zabladzil ??
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 6135

tommy#1 Niagara jest miejscem, ktore mozna polecic kazdemu – zachwyt jest gwarantowany, szczegolnie jesli sie zejdzie na dol i stanie oko w oko z zywiolem.

KANADA / Prerie saskatchewan w drodze do Reginy /  Saskatchewan / Zlote prerie
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 14838

Kbee Przechodzimy obok drzew iglastych. Czuję na sobie wzrok wiecznego lasu, pogrążonego w półmroku. Jedynie szlak i usunięte z niego pnie drzew świadczą o tym, że nie jesteśmy tutaj pionierami. Poruszając się wzdłuż potoku Horse Ride Creek staramy się dojść do jego źródeł.

inf.praktczne, zdjęcia

kinga_freespirit Bilet w jedną stronę, dwa plecaki, kilkaset dolarów, niewiele planów i dużo marzeń. Tyle mieliśmy ze sobą, kiedy w październiku 1998 wylądowaliśmy w Nowym Jorku. Wiedzieliśmy jedno - chcemy przejechać świat dookoła. Po 6 latach wrócili do polski, napisali książkę i...planuja znowu wyruszyć.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2686, Łączna liczba odwiedzin: 13137887Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl