Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:PARAGWAJ

Liczba wyszukanych artykułów: 10

PARAGWAJ / Ciudad del Este / Ciudad del Este / Wodospad Monday - Paragwaj
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 6948

linkalinka Wodospady Iguazu znane są podróżnikom i miłośnikom Natury. Wielu, którzy tam byli, wyznaje, że jest to cud nad cuda, i żaden inny wodospad świata im nie dorównuje. Nie widziałam wielu wodospadów, ale zobaczywszy Iguazu – z obu stron – wstrzymałam oddech z zachwytu. Stałam i patrzyłam przez długie chwile w każdym kolejnym miejscu, gdzie odsłoniły się kaskady nieprzebranej ilości wody. Byłam tak szczęśliwa, jak tylko potrafię być na górskich szlakach!

URUGWAJ / Montevideo / Montevideo / Rejs przez Atlantyk
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2826

ludziepodrozuja Kiedy marzysz o czymś bardzo mocno, uważaj bo marzenie może się spełnić... Z pozoru niewinna rozmowa podczas niedzielnego spaceru zapoczątkowała przygodę naszego życia. Wydawać by się mogło, że Ameryka Południowa jest poza naszym zasięgiem...

TheTravelingTree Podróż, w którą wybraliśmy we wrześniu 2014 i która trwa po dzień dzisiejszy, była owocem wielu przemyśleń i marzeń, jakie mieliśmy w głowach, odkąd tylko pamiętamy. Marzyło nam się jechać w świat na dłużej, krótkie urlopy w pracy zaostrzały tylko nasz apetyt na więcej; chcieliśmy po prostu nauczyć się żyć w drodze. Zakasaliśmy więc rękawy i wzięliśmy się za oszczędzanie- tym łatwiejsze, że udało nam się emigrować do bogatej Szwajcarii. Wygodne życie też uzależnia, wierzcie bądź nie, jednak nasze dusze włóczęgów nie dały się zamknąć w ryzach spokojnego i poukładanego życia od pierwszego do pierwszego. Rzuciliśmy pracę, postaraliśmy się o pozwolenie na nauczanie naszego pierwszaka w drodze, spakowaliśmy trzy plecaki i polecieliśmy do Ameryki Północnej- do Meksyku.

El Buscador Już wkrótce poczytacie relacje z przygotowań do wyjazdu grupy młodych ludzi, którzy planują spełnić swoje podróżnicze marzenie :-) Miło nam objąć projekt El Buscador patronatem medialnym!

zdjęcia, mapy

POLSKA / Mazowsze / Warszawa / Logo
liczba komentarzy: 3

liczba odsłon: 5390

Trzeci Stopień Ryzyka Trzyletnia, bezgotówgowa, pieszo-autostopowa wyprawa dookoła świata.

zdjęcia, mapy, linki

PARAGWAJ / Itapua / Trinidad / Ruiny misji - dzwonnica
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3019

Smok-1 Opis jednodniowej wycieczki z Posadas (Argentyna) do Encarnacion oraz Trinidad i Jesus (misje jezuickie), marzec 2013.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

2011-05-30

gastropoda Tererĕ

PARAGWAJ / Asuncion / Obrzeze miasta / Jedyny sasiad
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 2657

gastropoda Chcesz wiedzieć jak smakuje tererĕ? Chcesz wiedzieć dlaczego prawie wszyscy Paragwajczycy mówią dwoma językami (hiszpański i guarani)? Chcesz bez komercji spotkać Indian Guarani? Jedź do Paragwaju!

droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

BRAZYLIA / - / Rio / Na boisku
liczba komentarzy: 5

liczba odsłon: 16176

Zajkowsk58 Prawi miesięczna wyprawa do Ameryki Południowej. Dużo praktycznych informacji, przydatnych w planowaniu podobnej eskapady.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

PARAGWAJ / Paragwaj / Asuncion / pora deszczowa w Paragwaju
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 6275

izabella Wszyscy pytają -ale po co do Paragwaju?, mówią - tam nic nie ma.

zdjęcia, linki

kinga_freespirit Bilet w jedną stronę, dwa plecaki, kilkaset dolarów, niewiele planów i dużo marzeń. Tyle mieliśmy ze sobą, kiedy w październiku 1998 wylądowaliśmy w Nowym Jorku. Wiedzieliśmy jedno - chcemy przejechać świat dookoła. Po 6 latach wrócili do polski, napisali książkę i...planuja znowu wyruszyć.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2734, Łączna liczba odwiedzin: 14641019Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl