/ / GRUZJA > nocleg w Anaklii > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


nocleg w Anaklii

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Lidia Ka dołączył
12.02.2013

Lidia Ka 18:15 | 13.07.2013

Niedawno wróciliśmy z Gruzji i polecam nocleg nad morzem u pani Mariny i Murmana Shedania w Anaklii. Blisko do morza, podobno najczystsza plaża w Gruzji. Koszt noclegu 15 lari za dobę, w tym jedliśmy śniadania (chleb pieczony przez Marinę). Pan Murman codziennie częstował kawą, zresztą mieliśmy do niej dostęp w każdej chwili - kuchnia w budynku gospodarczym obok. Pani Marina jest bardzo miła i pomocna, proponowała, że zrobi nam zakupy w Zugdidi na bazarze. Marszrutki do Zugdidi kosztują 1,50 lari. Pokoje są cztery do wyboru, jeden trzy osobowy i łazienka. Fajni ludzie, mówią po rosyjsku.
Murman i Marina Shedania
Rustaveli 262
Anaklia
tel. 555595432 geocell


arysto dołączył
09.07.2012

arysto 23:15 | 20.07.2013

A ja stanowczo odradzam Anaklie i plażowanie w tym miejscu. Syf jakiego mało, ludzi brak, a woda w morzu to istna tragedia przez wpadającą do niego mulistą rzekę. Do Anaklii można się wybrać tylko po to by podziwiać nieudany eksperyment pt. Misha chce mieć kurort. Niestety do Koubuletii, Sarpio czy Ureki nawet się ona nie umywa!


Lidia Ka dołączył
12.02.2013

Lidia Ka 19:50 | 21.07.2013

Polecałam nocleg, nie Anaklię.


pyce dołączył
29.03.2012

pyce 10:40 | 24.07.2013

Również polecam tą kwaterę.
Murman i Marina to serdeczni ludzie, jeśli tylko będzie okazja to chętnie odwiedzę ich ponownie.



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl