Forum dyskusyjne
Z KAZBEKA na ELBRUS
kategoria podróże po świecie
kraj Gruzja
GrzegorzS 15:14 | 28.07.2013
Mam pytanie. Mianowicie jak najłatwiej przedostać się w okolice Elbrusa z Kazbegi, oczywiście przekraczać będę granicę gruzińsko-rosyjską w miejscowości Wierchnij Łars. Bardzo był bym wdzięczy za pomoc.
[konto usuniete] 18:42 | 28.07.2013
to jedyne przejście więc są marszrutki do władykaukazu a nawet dalej; władykaukaz- nalczyk, z nalczyka z dworca autobusowego jeżdża autobusy albo mniejsze formy (różne ceny) do terskol i azau (kolejka)
Podobne wątki podróże po świecie GRUZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.