Forum dyskusyjne

Z Kutaisi do Mesti

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

basiek03 dołączył
18.06.2011

basiek03 23:32 | 10.07.2017

Cześć :) Kto jest zorientowany w temacie, był, doświadczył, bądź zasłyszał z wiarygodnego żródła.....otóż chcę sie dostać z lotniska w Kutaisi około 23.00 do Mesti . Czy jest jakiś transport w tych godzinach? Czekam na info i z góry dziękuję.

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 19:58 | 12.07.2017

Ja jak byłem. Po przylocie były takie biura podróży coś w tym stylu i mieli busiki (maszrutki) sprzedawali bilety. Zebrało się parę osób to busik był w sumie to one stały pod lotniskiem wszystkie kierunki. Cena była parę zł droższe niż jak byś się dostał do miasta na dworzec autobusowy. Ale liczy się czas. Tam to transport i noclegi szukają turysty.

arkez dołączył
30.03.2015

arkez 19:49 | 13.07.2017

O tej porze masz tylko taksowki czyli busiki pod dworcem. Szukać ich nie musisz same Cię znajdą jak tylko wejdziesz to terminala ;) Tylko dobrze jechać takim busem w grupie bo cena jest rozkładana wówczas na ilość pasażerów. Jeśli więc wybierasz się sama czy w nawet w 2 os to warto wcześniej popytać na forum, ewentualnie zagadać na lotnisku w PL a w każdym razie szybko ogarniać temat w Kutaisi bo ludzie dość szybko się rozjadą i taksówki będą ale za przejazd zapłacisz ok. 110 e (z tego co pamiętam). Dużo taniej marszrutką ale to w ciągu dnia - jest jedna na dzień, bezposrednio z/do Mestii lub dojechać do Zugdidi i tam łapać marszrutki powinno ich być więcej. Jeśli jedziesz na kwatere do Mestii to popytaj o transport powinni pomóc :)

rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 11:44 | 11.05.2018

Ile powinna sensownie kosztować marszrutka z Kutaisi do Mesti lub Zugdidi?

Planuję trasę od 28 maja do 1 czerwca i zastanawiam się, czy najpierw Swanetia z Kutaisi, czy Tibilisi i Kazbegi, a na końcu Swanetia. Ktoś coś doradzi?

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 17:23 | 11.05.2018

Mogę Ci zaoferować wycieczkę, jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie

Lolanthe dołączył
29.04.2018

Lolanthe 21:09 | 13.05.2018

Zrobisz jak zechcesz.
Ja bym przenocowała i rano wyjechała.

Lolanthe dołączył
29.04.2018

Lolanthe 21:17 | 13.05.2018

Ale jak bardzo chcesz to w samolocie poszukaj osoby która jedzie do Mesti.
Jak nie znajdziesz to jeszcze możesz biegiem "przelecieć" busiki czy ktoś jedzie.
Na moje rozeznanie to będziesz tam nad ranem i cały dzień w plecy.
Jadąc w dzień już będziesz mógł cieszyć "duszę" widokami.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec