Forum dyskusyjne

Kradzież w Cho Hi Minh

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

Czesioo dołączył
08.11.2019

Czesioo 17:18 | 08.11.2019

Witajcie,
drodzy spotkało mnie podczas 2,5 tygodniowej wyprawy to czego nikogo spotkać nie powinno. Podczas spaceru po Sajgonie wieczorem podjechał do mnie od tyłu złodziej na motorze i ukradł mi telefon.
Sam telefon nawet mnie to nie rusza, ale wszystkie zdjęcia z wycieczki poszły razem z nim w nie pamięć, możecie sobie wyobrazić jakiego mam doła. Niestety automatyczny beckup który z reguły robili mi się do chmury przestał działać bo skończyło się miejsce na dysku. Pomyślałem po powrocie sobie zrzucę, nie zdążyłem.
Gdy rano przyszedłem na pisterunek oczywiście policja mimo że jest na tym skrzyżowaniu kamera nic nie zrobiła, a żeby było ciekawiej z 15 mim po tym jak ja się pojawiłem na posterunku przyszedł drugi turysta załatwiony w ten sam sposób jakieś 2 godziny po mnie.
Bylem w tym czasi w Hanoi zwiedziłem wszystkie najważniejsze obiekty, później wybrałem się motorem do Sapy piękne widoki piękne zdjęcia, wjechałem oczywiście kolejką na Fanispan. Później z Sapy pojechałem pociągiem do Da nang. Tutaj również wypożyczyłem motor objechałem wszystkie obiekty mnóstwo zdjęć i wspomnień byłem też w Hoi An. Na koniec zostawiłem, sobie Sajgon i ten dał mi popalić. To był pierwszy dzień w Sajgonie zdążyłem juz być w muzeum wojny odwiedzić katedrę i inne okoliczne atrakcje znowu mnóstwo zdjęć.
Piszę tego posta żeby Was ostrzec ja niestety wcześniej nie słyszałem o takich przypadkach oraz w drugiej kwestii dla mnie najważniejszej mam nadzieje że z Waszą pomocą uda mi się zebrać choć trochę zdjęć z tych miejsc.
Wiem że jest to ogromna prośba ale dzięki temu ten wyjazd nie będzie dla mnie stracony. Proszę Was udostepnijcie mi swoje zdjęcia z tych miejsc, Hanoi, Sapa, Da Nang, Hoi An, Sajgon. Może macie je na dyskach online lub możecie wrzucić. Wiem że o bardzo wiele proszę ale zrozumcie jakie to dla mnie ważne. Mam nadzieje że z Waszą pomocą odzyskam chociaż część z tego co zabrał mi złodziej.

maszynista dołączył
14.09.2013

maszynista 23:05 | 08.11.2019

Halo Czesiu,

bardzo mi przykro z powodu straty fotek. Ja byłem miesiąc w 2014 i dwa tygodnie w Wietnamie. Pierwszy pobyt był wypoczynkowe - turystyczny (Phu Quoc), drugi typowo wypoczynkowy - znów Phu Qouc i Sajgon.
Jestem teraz w pracy, przypomnij się tutaj, albo na amadeusz@web.de.
Mam z pierwszego pobytu fotki i filmy z Sajgonu, Hanoi, Phu Quoc, Halong Bay,
Hoi An, delta Mekongu. Jako zadośćuczynienie mam dla Ciebie coś ekstra - fotki i filmy z kabiny maszynisty pociągu na trasie Da Nang - Sajgonu ( ostatnie 2 h od Sajgonu, bo to był sypialny).
Prawdopodobnie mam ponad 1000 zdjęć i kilkadziesiąt filmów w chmurze. Muszę, tylko ogarnąć w jakiej ;-)
Jak znajdę, to Ci dam dostęp, możesz sobie wybrać, co Ci pasuje.
Niestety, Sapa, zostawiłem sobie na kolejną podróż - te bilety, są dalej takie tanie, że Azja ciągle kusi :-)

Z kolejarskim i globtroterskim pozdrowieniem

Tomek

maszynista dołączył
14.09.2013

maszynista 23:07 | 08.11.2019

Drugi, krótszy pobyt w 2017 r.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl