Forum dyskusyjne

GRUZJA WRZESIEŃ

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 22:56 | 07.09.2021

wylot 18.09. Pozwiedzać góry między Czuberią (większość jak nie wszyscy nie wiedzą gdzie to jest :) ) ok... między końcem zbiornika na zaporze a Mestią i Uszgulem.
Lot w obie strony tylko Wizz ok 1800 ... tam z Wizz a z powrotem z przesiadką w Salonikach 300 zyla mniej. Mowa o bagażu do 20 kg a nie reklamówce z biedry jako podręczny ;-) palę, czasem spożywam, jem mięso ... normalny biały człowiek. Lubię Dalego, opowiadania Łysiaka, matematykę, przygodę, wszystko co ciekawe. Moje nie jest najmojsze.

Jakoś dziwnie ogłoszenia nie można dodać ... przypadek? nie sądzę ;-)
zapraszam wszystkich rządnych przygód :)

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 07:09 | 09.09.2021

Ja bym się tak nie afiszował z tym, że przepłaciłeś dwukrotnie za bilety do Gruzji, "rządny" przygód d2idku :-/

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 13:02 | 09.09.2021

Przepłaciłem czy nie co to ma do chodzenia po górach? :) jak dla mnie nie ma to i Ty śpij spokojnie z tego powodu przynajmniej ;) jak ktoś doleci do Gruzji w cenie 1 dolara to jak dla mnie bomba i to nie wpływa na moje samopoczucie :) ale jak możesz podać tańszy sposób to pisz...może ktoś skorzysta. Pozdrawiam :)

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 23:19 | 10.09.2021

To nie jest portal do porównywania cen tylko do spełniania marzeń o wyprawach. Cena biletu tu nie jest ważna. Tylko pytanie związane z podróżą (górami ). Nik nie przepłaca za bilety każdy kupuje bilet w takiej cenie która zadowalająca.

Mazoughi dołączył
06.09.2021

Mazoughi 11:32 | 09.09.2021

[Treść została poddana moderacji!]

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 07:10 | 10.09.2021

>Przepłaciłem czy nie co to ma do chodzenia po górach? :) jak dla mnie nie ma

Z chodzeniem po górach nie ma związku, ale świadczyć może o tym, jak potrafisz zorganizować wyjazd. Poza tym tego rodzaju zawyżona cena zraża potencjalnych towarzyszy podróży. Większość osób na forum stara się podróżować budżetowo. Przyjmij to.

> ale jak możesz
>podać tańszy sposób to pisz...może ktoś skorzysta.

Przykładowo, 18 wrz z Rębiechowa bilet kosztuje 89 zł (z bagażem 325 zł) a bilet z KUT do Modlina przez Saloniki 25 wrz kosztuje 588 zł z bagażem (309 zł + 279 zł). Razem podróż kosztuje ok. 900 zł.

gerry dołączył
22.01.2007

gerry 08:19 | 11.09.2021

Mądry, rzeczowy, konkretny, inteligentny wpis. Dzięki.

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 23:47 | 10.09.2021

dokładnie tak :)

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 10:55 | 11.09.2021

>To nie jest portal do porównywania cen tylko do spełniania marzeń o wyprawach.

Aha.

> Cena biletu tu nie jest ważna.

Stwierdzenie bez sensu, oderwane od rzeczywistości.

> Nik nie przepłaca za bilety każdy kupuje bilet w takiej cenie która zadowalająca.

Stwierdzenie mętne jak woda w Wiśle. Wydawałoby się, że czasownik przepłacić ( «zapłacić zbyt drogo») jest intuicyjnie zrozumiały. Dodatkowo to "nikt" i "każdy" świadzy o problemie z adekwatnym postrzeganiem rzeczywistości.

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 16:21 | 09.09.2021

Dzień dobry,
Napisałem @ proszę ewentualnie sprawdzić również w spamie.
Pozdrawiam

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 23:45 | 10.09.2021

masz rację ... ale ja nie organizuję wyjadu :)
mówię tylko, że jak ktoś chce połazić po Kaukazie to mam jakiś pomysł na to :)
jak będzie trzeba kogoś 18.09 podrzucić do Mestii damy radę::)

czy z Rębiechowa czy skąkolwiek... za jakąkolwiek cerę biletu... :) spotkajmy się w górach :) ot i wszystko :)

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 10:59 | 11.09.2021

>masz rację ... ale ja nie organizuję wyjadu :)
>mówię tylko, że jak ktoś chce połazić po Kaukazie to mam jakiś pomysł na to

Tajemnicza sprawa.
Mama organizuje ci wyjazd?

Jeśli nie ty organizujesz wyjazd a namawiasz innych pisząc, że masz "jakiś pomysł" to brzmi to podejrzanie. Organizator organizujący ten wyjazd nie ma pomysłów?
LOL.

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 13:05 | 11.09.2021

Chłopaku, daj se na luz. Wróciłeś do gimnazjum i masz jakieś frustracje z tego powodu czy co?
Są ludzie jak ja ,którzy nie planują. Plan się rodzi zależnie od sytuacji, okoliczności, pogody, nastroju, chciejstwa lub jego braku. Położenia sklepu z browarem po drodze, dostępności lub nie marszrutek, od spotkanego człowieka i tego czy ma coś ciekawego do powiedzenia pokazania, lokalnej lawiny, suchej gałęzi na ścieżce i jeszcze od miliona innych rzeczy po drodze.
Jak się dopytujesz o plan to jest niezmienny od początku: połazić po górach w okolicach gdzieś pomiędzy Makra, Mestia i Ushgulem.
Co tu masz niejasnego?
Naprawdę trzeba Tobie napisać że wyjście z lotniska 10 min po wyjściu zza bramek? Wycieczka się zbiera przy przystanku w prawo za drzwiami lotniska . Zaraz podjedzie marssrutka do Zugdidi skąd ruszymy dalej po przesiadce? I jeszcze proszę zabrać litr wody i kupić banana? Serio? I przypomnieć żeby w góry się cieplej ubrać i zabrać zapałki? Tak to sobie wyobrażasz? I może mam jeszcze jechać stopem z Wawy do Gdańska żeby tanio lecieć?
No to nie... Ja z biurami wycieczek nie jeżdżę ani z organizatorami terrorystami co na minuty dzieła mi dzień i plan musi być wykonany.
Ja jadę odpocząć.
Mam nadzieję że akceptujesz że ktoś spędza czas inaczej niż Ty :) w nie planie. Ok. Mogę? Moja mama nie żyje więc z takimi wycieczkami osobistymi czasami możesz nie trafić. Ale generalnie jestem dużym chłopcem...sam sobie wiąże sznurówki i w ogóle ;)
Więcej luzu i dystansu życzę ;)

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 14:07 | 11.09.2021

>>Chłopaku, daj se na luz. Wróciłeś do gimnazjum i masz jakieś frustracje z tego powodu czy co?

Gimnazja zlikwidowano w 2017 roku. Cztery lata temu. Może w końcu dotrze to do ciebie?

>>Jak się dopytujesz o plan to jest niezmienny od początku:

Ja się dopytuję o plan? Bredzisz. Mnie twoje plany zupełnie nie obchodzą.

Fakty są następujące:

1. Zadebiutowałeś na forum 7 września tworząc dzień wcześniej konto. Zacząłeś od lekceważącego forumowiczów "większość jak nie wszyscy nie wiedzą gdzie to [Czuberia] jest :) ".

2. Podałeś ceną 1800 zł za lot powrotny do Gruzji. Nie pisałeś skąd lecisz i kiedy wracasz. Łatwo się domyślić, że to będzie zależało od "od sytuacji, okoliczności, pogody, nastroju, chciejstwa lub jego braku", ROTFL.
Zwróciłem uwagę, że to cena zawyżona, bilety były przepłacone. Podałem również przykładowe połączenia dwukrotnie tańsze. Mało mnie obchodzi, ile przepłacasz, jednakże wytłumaczyłem, że taka cena za 3-godzinny lot może zrażać chętnych na podróż.

3. Potem zacząłeś ściemniać, że to nie ty organizujesz wyjazd.Teraz wiemy, że również nie biuro, bo "z biurami wycieczek" nie jeździsz. LOL

4. Na koniec zacząłeś smęcić o braku planowania. Urocze.

>>I może mam jeszcze jechać stopem z Wawy do Gdańska żeby tanio lecieć?

Bez sensu. Mentalność warszawiaka lub warszawskiego słoika. Nie wszyscy mieszkają w Warszawie. LOL. Może komuś jest bliżej do Gdańska lub Katowic?

>>Mam nadzieję że akceptujesz że ktoś spędza czas inaczej niż Ty :) w nie planie.

Znów bez sensu. Przecież nie wiesz, jak spędzam czas :)

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 16:57 | 11.09.2021

Tak, masz rację :)
Bez odbioru .

pietko dołączył
09.06.2016

pietko 23:47 | 14.09.2021

Hej Panie Kolego😉
A na ile ta wyprawa?
Mogę się wyrwać na 2tyg od 20go wrzesnia
Więc w sumie mógłbym doleciec.
W Gruzji nie bylem a nęci mnie od zawsze.
Pozdr.@

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 23:48 | 15.09.2021

Hej. 25.09. wracam. Jakbyś był 20stego, to jestem w stanie zgarnąć z lotniska w Kutaisi. 21-22 podejście pod Ushbe przez wodospad. Namiot mam. 23-24 wokół Ushguli trasa do dogadania lub spod Ushby górami do Mesti. 24.09 zdegustować czacze żebym 25.09 wbił na samolot do warszawki. Taki jest wstępny plan.

d2idek dołączył
06.09.2021

d2idek 23:52 | 15.09.2021

Kontakt 881 048 764

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl