Forum dyskusyjne

świetne miejsce na wypoczynek

kategoria podróże po świecie

bartekpu dołączył
19.01.2005

bartekpu 11:28 | 16.09.2012

Właśnie wróciłem z prawie miesięcznej wyprawy na Sri Lankę w razie pytań piszcie śmiało maile....chętnie pomogę.
Chciałbym również polecić wspaniałe i wyjątkowe miejsce na wypoczynek i nie tylko w okolicach Galle prowadzone przez Basie i Artura....
zobaczcie na stronie www.pension-surfing.de/index.php?lang=pl 
spędziłem tu 11 wspaniałych dni.....polecam!!!!!!!!

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:28 | 16.09.2012

Naprawdę wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie cieszę się że i wam się podobało!!
www.globtroter.pl/artykuly/1436,sri,lanka,sprawdzone,namiary,ho  telik,basi,i,artura.html
My wybieramy się w lutym po raz kolejny na Sri Lankę-na pewno znowu zawitamy do Basi i Artura.

Mariusz

Quick dołączył
24.08.2012

Quick 20:27 | 16.09.2012

wszystko fajnie, ale ceny troche wygórowane... na Sri Lance fajny nocleg można mieć za połowę ich cen.

gomez80 dołączył
17.09.2012

gomez80 10:18 | 17.09.2012

Byliście może w północnym regionie??

anetal dołączył
17.09.2012

anetal 14:34 | 17.09.2012

Ja lecę z mężem na przełomie stycznia i lutego rowniez do tego pensjonatu. Chcielibyśmy dużo pozwiedzać. Napisz prosze jaka jest możliwość zorganizowania sobie wycieczek . Czy miałes przewodnika, czy organizowałes sobie wyprawy na własną rękę, co zwiedziałeś. Ile kosztował Cie pobyt w tym pensjonacie? z góry dzięki za info:)

bartekpu dołączył
19.01.2005

bartekpu 16:45 | 17.09.2012

najbardziej na północy byliśmy w Anuradhapurze

bartekpu dołączył
19.01.2005

bartekpu 16:49 | 17.09.2012

Na początku na własną rękę zrobiliśmy obiazdówkę i potem pojechaliśmy na wypoczynek do Basi i Artura. Cena za nocleg to kwestia negocjacji dlatego proponuję do nich napisać maila....cena uzależniona jest od pory roku i ilości dni.....Basia i Artur są bardzo mili i na pewno się dogadacie....

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 18:01 | 17.09.2012

Quick-ceny na Sri Lance są bardzo różne-można znaleźć noclegi za połowę ceny jak i za 100 USD za dzień-wszystko zależy od tego w jakich warunkach chcesz mieszkać.Ceny u Basi i Artura biorąc pod uwagę że ma się do dyspozycji basen oraz bardzo schludne pokoje nie są wygórowane.
Anetal-my ze znajomymi też będziemy na przełomie stycznia i lutego na Sri Lance i możny by coś razem zorganizować.Ja mam namiary na kierowcę z busem który nas obwoził po wyspie w ubiegłym roku.
www.globtroter.pl/artykuly/1437,sri,lanka,sprawdzone,namiary,pr  zewodnik,nishante.html

anetal dołączył
17.09.2012

anetal 09:42 | 18.09.2012

dzięki za info
mario-mil - my wylatujemy z W-wy 23 stycznia, wracamy 6 lutego. pomysl mamy taki, żeby najpierw pobyc kilka dni w pensjonacie U Basi, tam pozwiedzać południową część wyspy. następnie chcielibyśmy wybrac się na ok. 4 dni w okolice Nuwara Eliya, Kandy, Horton Plains, i zakonczyć naszą przygodę w hotelu, polecanym przez naszym znajomych w oklicach Bentoty, żeby trochę poleniuchować. Jeśli w tym czasie planujecie być w podobnych miejscach, to my jesteśmy za, zawsze w większej grupie ciekawiej, taniej no i więcej wrażeń.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 14:39 | 18.09.2012

My zamierzamy wylecieć 26 stycznia,szczegółowych planów jeszcze nie mamy ale też sądzimy że w grupie zawsze ciekawiej.
Czym i za ile lecicie?

Na priva posyłam mój numer tel.możemy się zdzwonić i coś wstępnie ustalić.
Mariusz

anetal dołączył
17.09.2012

anetal 15:46 | 18.09.2012

Lecimy Qatar Airlines. Udało sie nam skorzystać z ich super promocji. Kupiliśmy 2 bilety w sumie za 4300 zł. Lot z W-wy do Colombo z przesiadką w Doha.
Resztę obgadamy przez telefon. Do usłyszenia.
Aneta

beti3636 dołączył
28.09.2012

beti3636 09:04 | 28.09.2012

Jedziemy w listopadzie na objazd z Rainbow . Mam pytanie czy Pan się szczepił i jak wygląda sytuacja z komarami ? Wystarczy OFF czy konieczna jest mugga ? Czy da się wejść do oceanu bo z tego co czytam to raczej nie bo fale są zbyt silne .

bartekpu dołączył
19.01.2005

bartekpu 14:30 | 28.09.2012

ja miałem Autan ale Mugga jest ponoć bardziej skuteczna....a co do wielkości fal na oceanie to wszystko zależy w jakim miejscu się będzie. Jak ja byłem to fale były różne ale wejść było można do wody.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl