Forum dyskusyjne

Sprawdzonego kierowcę chętnie zatrudnię

kategoria podróże po świecie

Bolek brat Lolka dołączył
28.01.2011

Bolek brat Lolka 22:17 | 10.09.2012

W styczniu wybieramy się na miesiąc na Sri Lankę prosiłbym o w miarę aktualne ceny wynajęcia samochodu z kierowcą i oczywiście sprawdzone namiary. Ze względu na brak czasu na przygotowanie najlepiej gotowe pakiety razem z hotelami, paliwem i ogólnie z wszystkimi opłatami na 10 lub 11 dni w wersji budżet. Wylot 4 styczeń – 1 marzec.
Z góry dziękuje i pozdrawiam Piotrek.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:10 | 10.09.2012

www.globtroter.pl/artykuly/1437,sri,lanka,sprawdzone,namiary,pr  zewodnik,nishante.html

28.01.2011

Bolek brat Lolka 19:38 | 11.09.2012

Witam
Mario dziękuje za linka. Wcześniej oczywiście przejrzałem starsze fora i informacje od globtroterów, ale brak tam w miarę szczegółowych opisów, co do tras cen i ich zawartości.
Jeśli będziesz miał wolną chwilkę to napisz proszę czy 80$ za dzień bez noclegów to dobra cena i czy przykładowo 10 lub 12 dniowa podróż tuk-tukiem za 40$ może się udać bez większego uszczerbku na zdrowiu.
Pozdrawiam Piotrek.

Malutkie sprostowano: wyjazd oczywiście w terminie 4 luty- 1 marzec.

mario0707 dołączył
12.01.2013

mario0707 20:01 | 12.01.2013

mam 100% sprawdzonego przewodnika - mieszka w bentocie i gwarantuję pełne zadowolenie z jego usług - namiary i parę zdjęć
tutaj: tanio-na-srilanke.blog.onet.pl/ 

julka2 dołączył
21.10.2012

julka2 11:36 | 13.01.2013

Ja za kierowcę ( Kusumsiri z forum) z samochodem na 7 dni objazdu płacę 440$ .

kasiakrotoszyn dołączył
03.11.2012

kasiakrotoszyn 14:11 | 15.01.2013

Namiary na przewodnika ( był też świadkiem na naszym ślubie - w tej kwestii po powrocie też mogę naprawdę duuuużo pomóc )
Nishantha Sherman: 0094 777 656 354
e- mail: nishanthafdo@hotmail.com

My płaciliśmy 90$ za dzien/ za 2 osoby juz ze spaniem i sniadaniami ( cena przy 3 podróżujących osobach )

Powołajcie sie proszę na KASIĘ i MARKA - będzie dobra cena na pewno

28.01.2011

Bolek brat Lolka 14:58 | 15.01.2013

Naszym przewodnikiem również będzie Nishantha wszystko dograne w listopadzie cena 1000 USD za dwie osoby z noclegami na dziesięć dni. W moim castingu brało udział pięciu przewodników, wygrał Nishantha różnicą 200USD.
Dziękuje za namiary i pozdrawiam Piotrek.

hopla13 dołączył
17.01.2014

hopla13 11:00 | 14.02.2014

rowniez polecan nishanthafdo@hotmail.com bylismy bardzo zadowoleni z jego obslugi
wrocilismy 13.02.2014 -jesli ma ktos pytania prosze pisac odpowiem -Wiolka i Waldek

hopla13 dołączył
17.01.2014

hopla13 11:01 | 14.02.2014

rowniez polecan nishanthafdo@hotmail.com bylismy bardzo zadowoleni z jego obslugi
wrocilismy 13.02.2014 -jesli ma ktos pytania prosze pisac odpowiem -Wiolka i Waldek

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 14:34 | 17.01.2013

Ale jak go znalezc?

lussi dołączył
23.10.2011

lussi 15:20 | 08.02.2013

witam! czy mogę dostać emaila do tego przewodnika?

glaxo dołączył
27.05.2013

glaxo 23:21 | 15.02.2014

Hej !

Z całego serca polecam Nishanthe. Jak również miałem przyjemność poznać tego człowieka.
W listopadzie 2013 r byłem z grupą z Polski (6 osób). Perfekcjonizm w każdym calu. Podróżowaliśmy busem (ponad 1200 km). Transport, hotele, śniadanie. Wszystko przygotowane bez zastrzeżeń.
Człowiek z sercem na dłoni. Mogę dużo pisać.
Chętnie odpowię na wszelkie pytania.
Nishanthe możecie znaleść na facebooku - ma nawet polską stonę. Wpiszcie Sri Lanka - lokalny przewodnik.

www.facebook.com/pages/Sri-Lanka-lokalny-przewodnik/1899182844  91960?fref=ts

lub

www.facebook.com/nishantha.sherman?fref=ts 

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 17:31 | 08.02.2013

nishanthafdo@hotmail.com

Naprawde sprawdzony

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 17:10 | 08.02.2013

www.srilankantourguide.com/index.html 

to jest strona naszego przewodnika.kierowce - bardzo go polecamy!!!

B&T

Robi10 dołączył
23.02.2013

Robi10 13:46 | 23.02.2013

Właśnie wróciłem ze Sri Lanki /19.02.13/ poznałem wspaniałego człowieka .Wszystkim polecam kierowcę z którym jeżdziłem: JUDE FERNANDO : judefernando22@yahoo.com tel kom: 0094774205679 .Jesli potrzeba więcej informacji piszcie ; robert.stosio@onet.pl

[konto usunięte] dołączył
03.12.2012

[konto usunięte] 13:22 | 14.02.2014

Dobrych kierowców - przewodników jest "na pęczki" w każdej większej miejscowości (oczywiście są tez "czarne dziury" gdzie panuje monopol lub zmowa cenowa, ale to wyjątki). Moim zdaniem bez sensu jest angażowanie kierowcy przed przybyciem na "miejsce". Lepiej sprawdzić w realu jego umiejętności i stan techniczny pojazdu. Lepiej jest też wynajmować każdorazowo pojazd na poszczególne odcinki lub "dzieło" - mało kto zna dobrze cały kraj i unika się płacenia za przestoje. Ceny uzależnione, co oczywiste, od ilości przejechanych kilometrów - paliwo jest drogie - ON 121-122 R, etylina 92 162-163 R. Cena wynajmu za cały dzień pojazdu z rozsądną ilością km do przejechania powinny wynosić: za duży Tuk - Tuk typu Piaggio 5000-6000 R, samochód osobowy 9000-10000 R, mały mikrobus 12000-13000 R. Dla Tuk - Tuków na popularne odcinki są oficjalne cenniki, więc nikt niech nie wierzy w opowieści "z mchu i paproci", że np. z Galle do Matara pojedzie za 1000R. Pozdrawiam.

gimlak dołączył
15.05.2014

gimlak 12:47 | 15.05.2014

jeśli masz spraedoznego człowieka przez n osób z polski to chyba lepiej wziac takiego niz na miejscu testowac nowych. moze sie okaze ok, a moze nie. chcesz ryzykowac?

my z polecenia wzielismy Nishante i ZDECYDOWANIE polecam. samochod full wypas (klima, duży, nowy, tv i bajery), Nishanta niesamowity czlowiek ktory chcial nam uchylic nieba , hotele naprawde niezlej klasy jak na te koszta. Nishanta nie tyle jest przewodnikiem i kierowca co po kilku dniach mozna go nazwac przyjacielem!

03.12.2012

[konto usunięte] 15:53 | 15.05.2014

Jak sobie zamontuje jeszcze basen o wymiarach olimpijskich i do obsługi zatrudni hostessy to ewentualnie się zastanowię :-)))
A na razie sugeruję takie anonse zamieszczać na odpowiednich portalach ogłoszeniowych w dziale "transport".

gimlak dołączył
15.05.2014

gimlak 17:00 | 15.05.2014

proszę Cie. to żadne ogłoszenie. to po prostu moje podziękowanie dla niego za naprawę super dni na Sri Lance. on ani o tym forum nie wie, an i nie pisze i nie rozumie po polsku (poza kilkoma slowami).

ktoś pytał się tu o sprawdzonego kierowce to potwierdzam - ten jest sprawdzony.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 10:43 | 17.05.2014

Jest parę sposobów podróżowania począwszy od wykupienia pakietu w TUI lub Neckermann i nic ciebie nie obchodzi,wszystko masz zapewnione a przewodnik przegania stado ludzi od jednego miejsca na drugie a w wolnym czasie leżysz nad basenem z drinkiem w ręku.
Bywają ludzie którzy sami sobie organizują kupują bilety na samolot przemieszczają się lokalnymi środkami lokomocji sypiają w najtańszych hotelach.
Jest jednak grupa ludzi którzy organizują sobie wszystko sami ale na przykład ze względu na oszczędność czasu albo po prostu przez wygodę wynajmują samochód z kierowcą.
I tu mogą zacząć się schody.
Okazuje się że kierowca rozmawia wspaniale po angielsku ale tego narzecza nie rozumie nikt włącznie z Anglikami i Amerykanami!!
Albo że kierowca został przewodnikiem tylko dlatego że nie został zatrudniony w Formule 1 ale i tak zawsze musi wszystkich wyprzedzać że nawet ciężarówki ustępują mu miejsca i sprawia że zagorzali ateiści odmawiają modlitwy o zdrowy powrót do domu.
Zdarza się też że ustalona cena po zakończeniu usługi okazuje się dziesięciokrotnie wyższa niż ustalono wcześniej albo kierowca twierdzi że cena była ustalona na osobę a nie na całość itp...Zaczynają się przepychanki i krzyki.

Ja już to wszystko przerabiałem,ostatnio w lutym w Indiach pogoniliśmy taryfiarza który próbował nas oszukać i dostał tyle ile wcześniej zostało ustalone-ale do tego trzeba mieć doświadczenie i mocne nerwy.
Nie chwaląc się miałem takich kierowco-przewodników sporo,także i ostatnio w Indiach,facet zrobił wszystko jak należało,profesjonalnie,nie oszukał ale też nie był na tyle indywidualnością aby polecić jego usługi-zapłaciłem dałem napiwek i dzisiaj już nie pamiętam jego imienia.
Dlatego twierdzę że sprawdzone namiary-a szczególnie w niektórych krajach azjatyckich-są bardzo przydatne.
Miałem przyjemność podróżowania z Nishante i potwierdzam-100% profesjonalizmu bez naciągania,sympatyczny wyjątkowo dba o swoich podopiecznych!!
Colmar- zapewne nigdy nie dowiemy dlaczego jesteś taki sfrustrowany i zgryźliwy na tym forum-pewnie masz jakieś powody,niemniej jest to szkodliwe przede wszystkim dla początkujących globtroterów a krytykowanie poleconych namiarów których nigdy nie sprawdziłeś jest niezrozumiałe,lepiej dyskutuj ze Swiftem na temat ptaszków bo w tej materii masz coś do powiedzenia.

03.12.2012

[konto usunięte] 18:54 | 17.05.2014

Mario-mil - czy my się osobiście znamy? I to tak dobrze, że posiadasz wiedzę na temat tego co sprawdziłem a czego nie? Ja sobie w każdym razie nie przypominam, żebyśmy mieli "tą przyjemność". Poza tym nie wiedziałem, że Twoje prywatne opinie reprezentują tutaj na portalu jakąś jego zbiorowość - bo takie można odnieść wrażenie, jeśli w swoich wypowiedziach używa się liczby mnogiej. No chyba, że się postrzega świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, przy równoczesnym marginalizowaniu opinii pochodzących od innych osób. Nie przyjmuje do wiadomości innych opinii nawet w sytuacji, gdy są o wiele lepiej uzasadnione niż jego własne. Jest się głęboko przekonanym, że świat funkcjonuje zgodnie z jego mniemaniem lub że najlepiej by było, gdyby tak właśnie funkcjonował, i na tej podstawie określa się własne relacje z otoczeniem. Wynikiem takiego rozumowania jest pogląd, iż wszyscy ludzie powinni postępować zgodnie z jego wolą i przekonaniami. Taka postawa nazywa się egocentryzmem - piszę to na wszelki wypadek, bo odniosłem wrażenie, że używasz czasami słów, których znaczenia nie bardzo rozumiesz.
A propos zgryźliwości - śmieszą mnie osoby, które zakładają konto jedynie w celu wypisania "lukrowanej aż do obrzydzenia laurki", która jest niczym innym jak tylko nachalną autoreklamą lub reklamą usługi, która na danym obszarze (Sri Lanka), występuje w wielkiej obfitości w stosunku podaży do popytu. No chyba, że się mylę, bo nastąpił np. prawdziwy wysyp altruistów, którzy w zamian za "uchylenie nieba" robią to zupełnie bezinteresownie.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:52 | 18.05.2014

Colmar-nie znamy się osobiście i raczej nie zaliczasz się do grona osób które zechciał bym poznać.
Używam liczby mnogiej bo nie podróżuję sam.
Moja prywatna opinia jest jak najbardziej subiektywna ale jeżeli znam osoby którym poleciłem danego przewodnika czy też hotelik i otrzymałem na priva podziękowania to chyba moja subiektywna opinia w jakiś sposób została pozytywnie zweryfikowana.Przykładem tego jest chociażby kasiakrotoszyn z którą prowadziłem korespondencję na priva i rozmawiałem telefonicznie.Tych przykładów jest więcej.
Ludzie powinni postępować zgodnie z własną wolą i przekonaniem ale głupotą jest powielanie błędów innych szczególnie jeśli leci się do danego kraju pierwszy raz.
Ty zapewne nigdy nie spotkałeś się w Azji z oszustami i przekrętami i dlatego takich rad nie potrzebujesz.Jeśli nie potrzebujesz to nie powinieneś się do moich rad odnosić.
Ja na Globie nie jestem anonimowy i parę aktywnych osób zna mnie osobiście.
Jestem altruistą bo lubię pomagać innym (chociaż sam z dobrych rad na tym forum też skorzystałem).
Moje rady odnoszą się tylko do osób która sam osobiście poznałem a jeśli miałeś z tymi osobami złe doświadczenia to pisz i ostrzegaj ale nie zabieraj głosu gdy nie miało to miejsca.
Prawo popytu i podaży nie jest mi obce ale trzeba jeszcze uwzględnić nieoceniony czynnik jakim jest jakość.A to proste pojęcie jest tobie obce.
Żegnam bez odbioru.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:15 | 18.05.2014

www.facebook.com/media/set/?set=a.193224177494704.1073741839.1  89918284491960&type=1

03.12.2012

[konto usunięte] 15:26 | 18.05.2014

No i teraz mam pełną jasność - certyfikaty jakości odnośnie świadczonych usług transportowo - noclegowych w Azji na tym portalu wydajesz Ty i wyłącznie Ty. Gratulacje! Zachowujesz się jak chłopczyk w piaskownicy, który nagle dowiedział się, że jego ukochana i niepowtarzalna łopatka została niestety powielona w setkach egzemplarzy i nie może pogodzić się z tym faktem. I co gorsze, niektórzy - o zgrozo - "nie myślą" tak jak Ty.
Życzę powodzenia.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 16:03 | 18.05.2014

Powrotu do zdrowia życzę!!

Paula1234 dołączył
21.10.2016

Paula1234 09:42 | 21.10.2016

Wiem ze to juz za późno ale moze komus innemu sie przda :) polecam Kalum Bandura fb www.facebook.com/kalum.bandara.3  e mail Kalumns5@yahoo.com Wlasnie wrócilismy ze Sri Lani to byl nasz kierowca -przewodnik a hotele ogarnialismy z bookinga codziennie inny on polecil nam tez domki na drzewach naprawde super czlowiek jestesmy bardzo zadowoleni

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl