/ / SRI LANKA > Wiza przez internet > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Wiza przez internet

kategoria podróże po świecie

serbio dołączył
10.05.2004

serbio 00:44 | 04.10.2016

Witam
W ile dni przed wylot trzeba wypełnić wniosek wizowy przez internet ?
Czy w/w wniosek jest ważny od razu po zapłaceniu i można go wydrukować czy też musi przyjść pocztą do domu ?
Jak sprawa ze zdjęciem ?
Wyjazd mam za trzy tygodnie i tak się zastanawiam czy wypełniać go przez internet czy też na miejscu.
Pozdrawiam


[konto usunięte] dołączył
10.06.2016

[konto usunięte] 00:52 | 04.10.2016

Potwierdzenie w postaci numeru przychodzi w ciągu kilku godzin max doby roboczej (trzeba trafić w godziny urzędowania :-) ). Nie musisz drukować numeru - na miejscu wystarczy paszport. Na lotnisku wiza była droższa o bodajze 5USD - rok 2014.


serbio dołączył
10.05.2004

serbio 15:37 | 05.10.2016

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl