/ / SRI LANKA > Najszybsza droga Lotnisko Colombo - Candy > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Najszybsza droga Lotnisko Colombo - Candy

kategoria podróże po świecie

[fb] Paweł Pokrzywa dołączył
28.12.2016

[fb] Paweł Pokrzywa 11:59 | 30.05.2018

Witam,

Co będzie najszybsze i ile mniej więcej będzie trwało:
Przyjatuje koło 6 rano (mam tylko podręczny)

Lotnisko Colombo - bus stand (187 albo Tuk Tuk) - bus do Kandy

Lotnisko Colombo - 187 - Colombo Fort - Pociąg do Kandy
(Tutaj zauważyłem https://eservices.railway.gov.lk/schedule że niektóre pociągi jadą tylko 2.5 godziny jak np. ten o 8:30)



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl