Forum dyskusyjne


pomoc

kategoria podróże po świecie

bella1968 dołączył
05.02.2019

bella1968 21:27 | 05.02.2019

Po raz pierwszy udajemuy się z żonż i 11-letnią córką w tak daleką pdróż Pobyt objazdowy (7 dni-tu nie mamy wpływu na wiele) ,a następnie pobyt stacjonarny Hotel Riu okolica Gale.Proszę o pomoc,nie zamierzam spedzic 7 -u dni w jednym miejscu.Chciałbym odwiedzić zobaczyć podobno piekne pobliskie plaże,być może park Yale.Bardzo proszę o poradę bardziej doświadczonych turystów,na ile czasowo możey sobie pozwolić.Pozdrawiam serdecznie.CezaryStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl