Forum dyskusyjne


Przeglądanie zdjęć

kategoria uwagi do forum i serwisu

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 18:08 | 30.11.2015

Proszę o podpowiedź czy da się i w jaki sposób zobaczyć wszystkie fotki określonego użytkownika? Chciałam obejrzeć zdjęcia Roberta Stockiego i kilku innych osób, ale pod nazwą użytkownika wyświetla się tylko ich część.
Dziękuję.


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:49 | 03.11.2016

Witaj

po wejściu na konto danej osobu, wybierz z prawej strony z menu "zdjęcia".
Na stronie pojawi się 50 zdjęć, a na samym dole-- mozliwość przejścia na kolejne podstrony galerii.

pozdrawiam
GlobAdmin


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 22:02 | 17.10.2017

Problem, trochę inny, ale temat adekwatny, więc nie będę zakładał nowego wątku. Po ostatniej zmianie przeglądanie galerii stało się zdecydowanie bardziej upierdliwe. Chciałem obejrzeć galerię kolegi, który ma tysiąc kilkadziesiąt zdjęć: aby to zrobić musiałem 60 razy załadować stronę!!! W sytuacji, gdy na stronie mieści się tylko 20 zdjęć, obejrzenie galerii np. Antoniego, czy smoka staje się praktycznie niemożliwe. Czy Informatycy Globtrotera nie zauważyli, że żyjemy już w XXI wieku? i w byle jakim sklepie można wybrać opcję: "wyświetlaj wszystko bez podziału na strony". Nie wiem jak patrzą na to inni Userzy, ale mnie to wkurza i zniechęca. Szczególnie, że po ostatnich zmianach na moich kompach serwis działa zdecydowanie wolniej.


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 07:27 | 18.10.2017

Witam

Zmieniliśmy to świadomie strona nie wyrabia się przy tak dużej liczbie zdjęć, tzn pojawiają się błędy i długie czasy ładowania co wpływało negatywnie na całość serwisu. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu w inny sposób, wtedy powrócimy do większej liczby zdjęć. Główny problem to waga zdjęc, bo sa dobrej jakości - takie były oczekiwania. Wtedy lista waży prawie 10MB :-(

PS
Jakby przy globie pracowali "informatycy" w liczbie mnogiej to bylibyśmy Facebookiem ;-)

GlobAdmin


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 10:05 | 18.10.2017

U mnie zabieg zmniejszenia wagi strony na razie przyniósł skutek wręcz odwrotny. Serwis działa wolniej, a duże galerie są nie do przeglądnięcia. Fajnie byłoby, gdybyście uwzględnili w strategi rozwoju serwisu, że standardem jest już szybki internet i urządzenia dla których 10 mega na stronie nie stanowi istotnego problemu. Chyba, że zależy Wam wyłącznie na smartfonowcach.


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 01:08 | 04.12.2019

Brawo Adminie za wprowadzenie nowej funkcjonalności w zdjęciach. Brakowało mi takiej funkcji, szczególnie w powrotach do dużych galerii.
Pozdrawiam
PawełStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl