Forum dyskusyjne

Podróż do okoła świata

kategoria podróże po świecie

BRAWO102 dołączył
01.03.2016

BRAWO102 11:08 | 03.10.2021

Witam.
Planuję na przyszły rok taką podróż
Warszawa-Honolulu Honolulu-Sydney Sydney Warszawa,
Czytałem o biletach łączonym tzw RTW ale nie mogę nigdzie ich znaleźć pomimo wpisywania różnych fraz.
Ponoć taki bilet jest o wiele tańszy niż kupowanie biletów na każdy lot oddzielnie.
Proszę o informację czy ktoś z państwa korzystał z takiej kupowania biletu.

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 16:10 | 04.10.2021

@BRAWO102
>Warszawa-Honolulu Honolulu-Sydney Sydney Warszawa,

Planuj. Malo sensowne trasa, ale satysfakcja z objechania ziemi będzie.

@BRAWO102
>Czytałem o biletach łączonym tzw RTW ale nie mogę nigdzie ich znaleźć pomimo wpisywania różnych fraz.
>.

A to już ściema. Wystarczy wpisać "RTW tickets". No ale poczekajmy na link od spamera.

nitz dołączył
11.10.2021

nitz 09:42 | 11.10.2021

[Treść została poddana moderacji!]

kayuss dołączył
06.08.2005

kayuss 22:53 | 21.10.2021

Kiedyś liczyłem dookoła swiata to mi wyszło coś około 1500e. Jak Ci zależy na dokładnie takiej trasie jak piszesz, to pozostaje śledzenie cen, ale jak masz czas i jesteś bardziej elastyczny to polecam. To było takie bardzo luźne sprawdzanie ale mniej więcej taki tok myślenia. Europa wizzem do Dubaju-Indie-potem jakas air asia w kierunku Singapuru-Bali-Australia-Nowa Zelandia-Amerki-Europa. Tak, wiem że końcówka mało precyzyjna, ale to już szukasz gdzie taniej wychodzi:) na tym polega zabawa. Sprawdzalem siatkę lowcostow i dolot do Nowej Zelandii wychodzil naprawde korzystanie. Najgorzej cenowo to AUS/NZ-Ameryki bo masz tylko dużych graczy, bo i odcinek zacny. Najtaniej chyba było do LA, a potem już NY i Europa jak po sznurku:) wiem, że to jest bardzo ogólnie, ale takie też było to sprawdzianie. Chodzi mi o to, że jak się nad tym pochylić, sprawdzic loty różnych linii i poszukać to całkiem fajnie taki RTW można samemu sklecić.
Powodzenia:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl