Forum dyskusyjne
wesyasz:) 19:53 | 03.07.2007
Witam, mam takie pytanko.Wybieram sie na maly wojaz po europie stopem i jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony, wiec tak jak i po Polsce chcialbym miec w kieszeni gaz obronny.
Tylko jak to jest w krajach europejskich z posiadaniem takiego cacka? Czy nie jest to nielegalne w niektorych krajach?
pozdrawiam
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.