Forum dyskusyjne
tomaszpi 18:53 | 26.06.2015
Witam,Planuje okolo 3 miesieczna podroz po Amerce Środkowej i Poludniowej w okolicach Kwietnia przyszlego roku.
Nie zaczolem jeszcze organizowania wyprawy oraz zdobywania informacji niezbednych do podróży.
Zanim zaczne organizacje chcialem zapytać osoby, ktore mają doswiadczenie w podróży po tych czesciach swiata o informacje.
Bardzo prosze o rady, informacje, ktore mogą byc trudne do zdobycia przez internet, ktore ciężko znalezc w przewodnikach a sa bardzo pomocne czy niezbedne w podróży.
Np. Czy sa miejsca szczegolnie niebezpieczne, czy sa granice, kontrolowane przez kartele, ktore sa niemożliwe do przekroczenia oraz niekoniecznie zwiazane z bezpieczenstwem ale przydatne nie potrafie podac przykladu :)
Bardzo prosze o wskazowki na co powinienem zwrocic uwage :)
Pozdrawiam !
gastropoda 01:26 | 16.07.2015
Są miejsca niebezpieczne.Przejścia graniczne kontrolują władze migracyjne.
Darien jest raczej trudne do przekroczenia - nie próbowałem.
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.