Forum dyskusyjne


Dookoła świata - www jaknajdalej pl

kategoria podróże po świecie

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 22:27 | 23.11.2005

Zgodnie z zapowiedziami uruchomiłem stronkę, która ma pomóc w organizacji podróży i realizacji planów, niekoniecznie moich, chociaż głównym motywem jest planowany przeze mnie na połowę 2008 roku roczny wyjazd dookoła świata. Adres: www.jaknajdalej.pl.  Jest jeszcze dużo do zrobienia, ale już teraz zapraszam wszystkich do odwiedzin. Chętnie przyjmę też wszelkie koncepcje współpracy, pomocy i współtworzenia strony. Pozdr! AMiStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl