Forum dyskusyjne


Borneo

kategoria podróże po świecie

Anulla dołączył
04.01.2006

Anulla 17:52 | 04.01.2006

Bardzo prosze o info kiedy najlepiej jechac na Borneo? Na co powinnam zwracac szczegolna uwage przy planowaniu wyjazdu? Jakies szczepienia? Dziekuje za pomoc :)


Ostry44 dołączył
23.03.2006

Ostry44 00:03 | 29.03.2006

Czesc
Na Borneo zawsze pogoda jest w kratkę, ale to nie przeszkadza. Ze szczepień to zalecana jest żółtaczka i oczywyśie malaria. Na malarię są kłopoty z tabletkami /Lariam/ najlepiej kupić je z ogłoszenia, albo pojechać do Czech i kupisz w dowolnej aptece /polska recepta jest honorowana/ Zapłacisz o 40 % mniej ni z w Polsce. Jeśli jesteś z Warszawy to łatwiej załatwić Lariam /potrzebna recepta + wniosek na import docelowy który podbija lekarz wystawiający receptę, potem specjalista konsultant, następnie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej, a konkretnie Departament Polityki Leków chyba na Miodowej nadaje numer i mozna lek sprowadzić/ Tak jest naprawdę, to nie jaja. Pogratulować inteligencji ministrowi.
Pozdrawiam
ZbyszekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl