Forum dyskusyjne
wodeck 11:40 | 18.03.2010
Witam,14-24 maja wybieram się do BCN, wizzair oferuje w tym terminie przelot w obie strony za 380zł, czy ktoś z forumowiczów wie gdzie szukać równie dobrych lub słyszał o jeszcze lepszych promocjach?
pozdrawiam
KamilIRL 11:50 | 18.03.2010
ryanair miał tańsze. cóż...przynajmniej w listopadzie zeszłego roku.
olgs86 19:02 | 18.03.2010
Warto sprawdzic ryan airtylko ze oni maja loty z Wroclawia lub Poznania
ale nie wiem skad chcesz leciec
kasiakasia 06:17 | 12.04.2010
ja w tym samym terminie lece za 200 wizzair kupowalam bilet w lutym
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.