Forum dyskusyjne


jak wygląda sytuacja z paszportam

kategoria podróże po świecie

192.168.4.100 dołączył
14.07.2004

192.168.4.100 22:59 | 19.08.2004

niby po wejściu do UE granice państ zachodnich można przekraczać za okazaniem dowodu osobistego. A jaka jest rzeczywistość?, czy można np dojechać tylko z dowodem do Włoch?


OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 22:58 | 20.08.2004

Wróciłem z Włoch byłem samochodem i miałem ze soba paszporty . Wszyscy pasażerowie mieli i je pokazywali. Natomiast widziałem Polaków ale na przejściu Polsko-Czeskim ktorzy pokazywali tylko dowody. Trudno wiec powiedziec ale wydaje mi sie jak jedziesz dalej to warto wziasc paszport bo w unii chyba nie wszedzie sa znane nasze dowody.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl