Forum dyskusyjne
vodecki 21:09 | 06.09.2012
Cześć!Razem z dziewczyną lecimy do USA - zachodnie wybrzeże. Wynajmujemy brykę i lecimy w ponad 30dniową trasę. Jeżeli jest Was dwójka i poniższa trasa i termin Wam pasują - dajcie znać / wyjdzie o wiele taniej podróż (liczę, że koszt wynajmu + wacha = około 1800-2000$ max na 30 dni) + będzie extra zabawa w czwórkę.
Termin 01 X do 07 XI.
Trasa w skrócie:
1)San Francisco
2) kierunek Salt Lake CIty
3) Park Yellowstone i okolice
4) Denver i Colorado / okolice
5) Parki narodowe między Colorado a Utah
6) Grand Canyon
7) obowiązkowo kawałek Route 66
8) Las Vegas
9) LA - Hollywood i Beverly Hills
10) Mulholland Drive
11) San Francisco koniec
Piszcie wyłącznie na maila!!!
jakubvodecki@wp.pl
Aha! My: 26 lat, chłopak i dziewczyna po studiach.
Bez dresiarstwa !
(:
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.