Forum dyskusyjne
Luna39 11:45 | 24.10.2012
Cześć,Włsnie wróciliśmy z Gruzji.Jeszcze w Polsce nawiązałam kontakt z wypożyczalnią sam. Geo Car z Tbilisi. Ustaliliśmy warunki i po przylocie udaliśmy sie po samochód. Nasze zdziwienie było ogromne gdy okazało się że zamiast zamówionego Montero chciano nam wcisnąc jakiegoś grata z łysymi oponami. Odmówiliśmy. Ostatecznie zaoferowano nam Hundaya i chociaż standard niższy od Montero, nie było mowy o obniżce ceny, wpłaciliśmy więc depozyt, zapłaciliśmy wynajem i wyruszyliśmy w drogę. Po przejechaniu kilkuset km samochód się zepsuł, a my utknęliśmy na drodze do Uszguli. Po wielu trudnościach udało nam się skontaktować z firmą GEO CAR i obiecano nam podstawienie innego sam w zamian za ZAPŁACENIE KOSZTÓW PODRÓŻY I EXTRA 50 dolców za fatygę dla pracownika. Nie mieliśmy wyjscia - zgodziliśmy się chociaż uznaliśmy to za absurdalne. Po przyjeżdzie do Tbilisi z zdaniu samochodu usłyszeliśmy ze firma nie zwróci nam depozytu ponieważ ubezpieczalnia obciążyła ich kosztami w związku z naprawą samochodu. Geo Car miał podpisaną umowę z firmą ubezpieczeniową i auto casco, nie mieli prawa nas obciążac, ponadto gdy poprosiliśmy o rachunek za rzekomą naprawę- otrzymaliśmy odmowę. Po długich negocjacjach udało nam się odzyskać 20% wpłaconego depozytu. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ - są nieuczciwi , a warunki kontraktu nic dla nich nie znaczą. Człowiek czuje sie bezradny, bo przecież nie będzie angażował prawnika , można liczyć tylko na siebie.
POzdrawiam
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.