Forum dyskusyjne
neronek 15:24 | 23.02.2013
WitamWłaśnie skończyłem foto -relacje w swoim blogu z ostatniej mojej podróży po Azji połud-wsch tym razem były to takie miejsca jak :
Hongkong / Sylwester /
Macao
Kuala Lumpur
Langkawi
Koh Lipe
Koh Lanta
Phuket
Bangkok .
czas 1 miesiąc
w blogu znajdziecie między innymi adresy , ceny , zdjęcia oraz filmiki z w/w miejsc oczywiście chętnie służę inf.
http://neronek.geoblog.pl/podroz/20054/ ... -tajlandia
pozdrawiam
neronek
neronek 02:57 | 24.02.2013
http://neronek.geoblog.pl/podroz/20054/26xii-2012-25-i-2013-hongkong-macao-malezja-tajlandia
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.