Forum dyskusyjne


autostopem do patagonii jedziesz

kategoria podróże po świecie

pancio dołączył
02.12.2004

pancio 12:11 | 02.12.2004

Cześć.
Zapraszam na wyjazd do Ameryki Południowej. Oto moja propozycja: lądujemy w Buenos Aires. Skąd stopem na Ziemie Ognistą, później trekking wokół masywu Torres del Paine, być może okolice Cerro Torre, wyspa Chiloe, wulkan Lanin, Santiago, Punta del Inca, wodospady Iguazu, Buenos i wylot do domu. Jeżeli będzie więcej czasu to po Santiago myślałem o Atakamie, później Iguazu, wjechać sobie do Brazylii i wylot z Rijo. Oczywiście ostateczna trasa jest do wspólnego omówienia.
TERMIN. Globalnie mam czas od połowy stycznia do końca marca 2005. W tym czasie myślałem o półtora do dwóch miesięcy.
KASA. Bilety kupujemy w promocji BA, dni odlotowych cen w 2 łikend stycznia. Rok temu powrotny do BA kosztował 504 baksy. Liczmy ze trochę podrożeje plus opłaty = 800 dolców. Na miejsce zabieramy po 400 dolców plus trochę żarcia z Polski. Myślę ze kwota 4000 zł starczy bez problemu.
OGÓLNE ZAŁOŻENIA. Jeździmy stopem, śpimy w namiocie lub u servasowskich gospodarzy (www.servas.org/poland). Jest miło, sympatycznie i przygodowo. Wracamy do domów z olbrzymią ilością anegdotek i szczęśliwi.
Ja mam 26 lat, właśnie w tym roku skończyłem studia i chce gdzieś pojechać. Oto mój adres wirtualny: lplanet@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
M a r c i nStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl