/ / KUBA > jak się dostać najtaniej z Jamajki na Kubę > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


jak się dostać najtaniej z Jamajki na Kubę

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

olimi dołączył
19.04.2012

olimi 23:37 | 03.09.2013

potrzebuję transportu z Jamajki na Kubę na początku grudnia ( jakiekolwiek miasta, byle tanio) Orientuje się ktoś czy może są jakieś promy, łodzie cokolwiek. Bilety lotnicze najtańsze to 900zł Cayman flights :( Ma ktoś może jakieś info. Pozdrawiam


lilou dołączył
16.07.2011

lilou 16:23 | 18.09.2013

ja leciałam w przeciwną stronę, z Kuby na Jamajkę z nocnym stopover na Kajmanach. Za cały przelot zapłaciłam coś koło 100$, leciałam z Kuby na kajmany Cayman air a potem z kajmanów na Jamajkę caribbean airlines. To było na początku lutego. Tylko trzeba uważać z takim rozwiązaniem bo Kajmany są bardzo drogie a nie wolno spać na lotnisku. Mi się udało bo znalazłam tam swietny couchsurfing. Jak masz jakieś pytania odnośnie Jamajki albo Kuby to pisz, tutaj albo na bloga:) pozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl