Forum dyskusyjne

GlobAdmin - dodawanie zdjęć do artykułów - testy

kategoria uwagi do forum i serwisu

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:03 | 25.01.2014

Witam,

Miło nam poinformować, ze pracujemy nad tematem dodawania zdjęć do artykułów. W tej chwili testowo zredagowaliśmy kilka artykułów i wygląda to obiecująco:
www.globtroter.pl/artykuly/2696,hiszpania,carrer,d,,8217,en,rob  ador,,,8211,,barcelona.html

Artykuły będą wyglądały znacznie świeżej i przystępniej.

W tym momencie użytkownicy mogą dodawać zdjęcia w artykułach dodając znacznik , itd. gdzie 1, 2 oznacza kolejne zdjęcia przypisane do artykułu. Oczywiście musza być dodane zdjęcia w bazie Globtrotera i do artykułu.

Następnym krokiem będzie modyfikacji kroków dodawania artykułów, aby zdjęcia wybierać wcześniej i mieć na nie podgląd podczas edycji artykułu.

Zapraszamy do zgłaszania ewentualnych poprawek do tego elementu serwisu.

pozdrawiam
GlobAdmin

[konto usuniete] dołączył
03.07.2010

[konto usuniete] 21:13 | 25.01.2014

Dobry wieczór,
wspaniale! To jest krok we właściwym kierunku :) Kiedyś zamieszczałam artykuły na innym portalu i tam było tak, że w tekście były miniatury zdjęć, a jak się na nie kliknęło, to się powiększały. Ale tak jak teraz proponujecie, to i tak o wiele lepiej w stosunku do poprzedniego :)

Marcelina08 dołączył
22.07.2013

Marcelina08 22:30 | 25.01.2014

akras te wszystkie zdjęcia to jest to o co każdemu chodzi czyli oglądasz i dech zapiera ale sprawy techniczne to jest kasa bez pieniędzy to w sieci nie zrobisz nic to tylko się każdemu wydaje że to za darmo a to wiele godzin pracy ? Ale recenzje też są fajne i je pisz Ja osobiście lubię Twoje czytać
jesteś z Wrocka a ja to miasto uwielbiam jak lubisz Poznań to zapraszam Wracając do zdjęć to oczywiście masz rację

szkoda-czasu.pl dołączył
24.01.2014

szkoda-czasu.pl 21:16 | 25.01.2014

o super !!

chciałem wczoraj dodać relację ale bez możliwości umieszczenia zdjęć w treści jakoś mi nie pasowało i zrezygnowałem. A więc zabieram się ponownie za pisanie. :)

03.07.2010

[konto usuniete] 23:20 | 25.01.2014

Marcelino - dziękuję. Chyba jeszcze co nieco tutaj napiszę :) Choć niestety są osoby, które moje komentarze denerwują bardzo. A szkoda, bo niektóre z tych osób szanuję. A to deprymuje. Nie staram się naprawdę nikogo dogłębnie urazić czy poniżyć! Nigdy w życiu! Staram się skierować działania na tor, który dopomógł by Globtroterowi w uzyskaniu wyższej pozycji wśród podobnych mu portali. Pozdrawiam.
PS. Napisz do mnie proszę na prv jak Ci się udała ta wyprawa w śniegi na szpilkach?

szkoda-czasu.pl dołączył
24.01.2014

szkoda-czasu.pl 10:22 | 31.01.2014

Chciałem dodać zdjęcia do artykułu ale nie wiem jak to zrobić. Czy już na etapie wysyłania art. powinienem był wstawiać te znaczniki "foto..." tylko skąd bym wiedział jakie zdjęcie w jakie miejsce zostanie wpisane. Kolejność zdjęć w artykule ma dla mnie znaczenie. Artykuł już został opublikowany - czy na tym etapie można powstawiać jeszcze zdjęcia w treść ??

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:40 | 31.01.2014

Witaj

do końca weekendu pojawi się dokładniejsza instrukcja dodawania zdjęć do tekstu, dodając artykuł użytkownik będzie poinstruowany w jaki sposób dodać znaczniki.

W tej chwili nie masz możliwości edycji, ale podeslij proszę na maila globtroter@globtroter.pl informacje które zdjęcia chciałbyś dodać do tekstu i w których miejscach. Zajmiemy się edycją.

pozdrawiam
GlobAdmin

szkoda-czasu.pl dołączył
24.01.2014

szkoda-czasu.pl 11:38 | 31.01.2014

udało mi się edytować wpis :) relacja ( Włochy - Rzym i Watykan ) poprzez wejście w moje konto i później edycja artykułów. Numery zdjęć ( tych które dodałem do relacji ) chyba są przypisywane w kolejności od górnego rzędu od lewej do prawej. Taki przyjąłem klucz i udało mi się dodać zdjęcia w kolejności takiej jak chciałem.

Ale fajnie jak pojawi się jakaś instrukcja i poprawki. W moim przypadku to było błądzenie :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:52 | 31.01.2014

Dzięki za uwagi!

Tak jak napisaliśmy, trwają testy, dopracowujemy funkcjonalność, na pewno wprowadzimy poprawki w instrukcję :-)

02.05.2013

[konto usuniete] 10:31 | 26.06.2014

Bardzo fajna idea z dodawaniem zdjęć do artykułu! Jeżeli nie byłoby to zbyt drogie to bardziej podobała by mi się miniaturka zdjęcia w artykule, na której jeżeli klikniemy to fotka otworzy się w pełnym rozmiarze - jak w naszych galeriach, jeśli nie, to wolałbym zdjęcia w artykule tak jak teraz ale trochę mniejsze. Bardzo przydatny jest też szeroki zakres wykonania poprawek w edycji artykułu, bo dla osób zamieszczających artykuł po raz pierwszy lub rzadko (jak ja), trudno jest go sporządzić za pierwszym razem bezbłędnie. Pozdrowienia.

Andrzej Zasada dołączył
10.12.2019

Andrzej Zasada 14:43 | 13.12.2019

Dzień dobry, czy aby dodać zdjęcia do artykułu muszę je wcześniej opublikować w galerii ? Jeżeli planuję artykuł z ok. 20 zdjęciami to samo dodawanie zdjęć zajmie 4 dni (5 zdjęć dziennie). Czy zdjęcia do artykułu można dodawać tylko z poziomu galerii, dobrze rozumiem ?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl