Forum dyskusyjne
PIOTR72 21:00 | 20.08.2014
PLANUJEMY WRACAJĄC Z PEKINU KOLEJĄ TRANSSYBERYJSKĄ ZALICZYĆ GOBI WYPOŻYCZONYMI SAMOCHODAMI, GDZIE WYSIĄŚĆ NAJLEPIEJ BY TO DŁUGO NIE TRWAŁO ??? WIOSNA 2015.
Golik 19:42 | 22.08.2014
Na Gobi leży Sajszand, ale Transsyberyjka się tam nie zatrzymuje. Należałoby dojechać tam lokalnymi połączeniami kolejowym, albo ruszyć na Gobi od razu z Zamyn Uud, ale tam się pewnie będą drożyć. Albo zobaczyć Gobi po chińskiej stronie, tylko ciekawe obszary są mocno nie po drodze.
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.