Forum dyskusyjne


szukam wspólnika podrozy Berlin-Drezno-Uznam

kategoria podróże po świecie

Thomas124 dołączył
24.02.2005

Thomas124 21:51 | 24.02.2005

Mam zamiar wybrać się do Drezna Berlina stopem.
Oczywiście podróz jest w celach turystycznych .jestem z okolic Bielska Białej.Byłem już w Dreznie ale bardzo krótko w Berlinie także z bióra podrózy wycieczka jednodniowa.Ale jeden dzień to za mało aby choć troche poznać Berlin czy Drezno .
Także zapraszam na wspólną podróż.Sam nie chciałbym jechac bo to tak jakoś smutno i głupio... Z mojego grona znajomych raczej nikt nie jest zainteresowany takim typem podrózy dlatego pisze na tym forum

bardzo by mi zalezało aby ktoś się znal;azł (najlepiej dziewczyna) ze względu na to że w praktyce znacznie łatwiej jest złapac stopa z dziewczyną niż np samemu ..

Mój email Thomas124@interia.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl