Forum dyskusyjne


CHOROBA MORSKA

kategoria podróże po świecie

aneta dołączył
25.06.2004

aneta 18:40 | 12.03.2005

wybieram się na nurkowe safarii , moim jednynym zmartwieniem jest choroba morska , która skutecznie do tej pory psuła mi nastroj na łodce ; znacie jakiś dobry lek dla nurków , którzy "umierają " na łódce?
pozdrawiam


kosteknavy dołączył
08.03.2005

kosteknavy 00:00 | 15.03.2005

Wiec tak z doswiadczenia wiem ze nic chyba na to nie pomaga. Znaczy ze masz bardzo zdrowy blednik. Cóż wieksząść leków działa usypiająca i zabu ża orientację więc jest nie wskazana. moim zdaniem i z tego co wiem nie ma takiego. Leku. jak to maiwano na ISKRZE na biskajach tylko cięzka praca uchroni was od rzy....a Pozdrawiam


es dołączył
27.06.2004

es 11:10 | 20.03.2005

Mam ten sam problem i znalazłam skuteczny środek: specjalna guma do żucia, nazywa się TRAVEL GUM. Kupuję ją w Wiedniu (niestety), ale może masz znajomych. Działa szybko i bez skutków ubocznych (nie usypia). Są dwa rodzaje, dla dorosłych i dla dzieci, więc kup dla dorosłych i najwyżej używaj po pół. Bardzo polecam.


aneta dołączył
25.06.2004

aneta 09:54 | 21.03.2005

dzięki serdeczne ... jakoś ją zdobędęStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl