Forum dyskusyjne


USA praca

kategoria podróże po świecie

Tomson dołączył
17.11.2004

Tomson 18:26 | 15.03.2005

szukam adresu strony internetowej Campusa(ale nie z WORK and Travel).Chodzi mnie o tą instytuje która gwarantuje zatrudnienie,bilet a nawet trochę kieszonkowych o ile się nie mylę.Wszystko to jak myślę kosztem pieniędzy jakie można zarobić.Nigdy nie byłem jeszcze w Stanach i interesuje mnie "zorganizowana" praca.Jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczny.Jeśli ktoś był z tego programu może podzieli się wiadomościami i odczuciami.Czy warto i takie tam?pozdrawiam.Wiem że to nie do końca temat na ten serwis ale chcąc podróżować trzeba najpierw zarobić pieniądze.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl