Forum dyskusyjne


Tanie podróżowanie

kategoria podróże po świecie

Robb226 dołączył
06.08.2015

Robb226 13:10 | 09.10.2015

Chciałem rozpocząć wątek na temat rejsów. Nie widziałem takiego, a temat jest mi bliski. Chciałbym abyście wrzucali propozycje, porady dotyczące rejsów [moderacja przez GlobAdmina]


Kazioor dołączył
17.10.2015

Kazioor 10:05 | 26.10.2015

Raz w tygodniu są takie promocje tylko nie mam pojęcia o której że można gdzieś do jakiego kraju chcesz za grosze praktycznie tylko trzeba w tym siedzieć i szukać inaczej nie dojdziesz do niczego. Moja koleżanka tak ostatnio szukała szukała i do Londynu obróciła w sumie w dwie strony za 200 złotych albo nawet mniej więc wydaje mi się że to dobra okazja jeżeli chodzi na taki wylot. Sam jestem ciekaw czy ktoś znajdzie jakieś tanie linie czy ktoś też spotkał się z tym co opisałem tutaj. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl