Forum dyskusyjne
myrendral 20:41 | 19.02.2008
Czołem! Rozważam pomysł spływu kajakowego do morza czarnego i na początku myślałem aby płynąc dniestrem, wiem, że bardzo popularne są spływu do chocimia. Jednak jak jest z wpłynięciem do republiki nadniestrza? Może ktoś kto podróżował po tym terenie podzielił by się wiedzą o nastawieniu włądz do turystów.Pozdrawiam
Podobne wątki podróże po świecie
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.