/ / > Europa w sierpniu > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Europa w sierpniu

kategoria podróże po świecie

Magda013 dołączył
11.05.2016

Magda013 10:12 | 13.05.2016

Witam,
Szukam osób chętnych na zwiedzanie Europy w jeden miesiąc. Plan ogólny to zwiedzenie jak największej ilości krajów Europejskich jak najmniejszym kosztem.
Mam 22 lata i jestem studentką z Warszawy, szukam osób w podobnym wieku :)


KasiaGł dołączył
28.05.2013

KasiaGł 19:06 | 13.05.2016

Mam pytanie, czy masz już ekipę podróżną?


Magda013 dołączył
11.05.2016

Magda013 23:35 | 13.05.2016

Nie mam :)



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl