Forum dyskusyjne
nitkaska 01:10 | 20.12.2016
Marzy mi się, żeby na górnym pasku, tam, gdzie jest lista: START, ZDJĘCIA, FORUM, SPOŁECZNOŚC, ARTYKUŁY itd był podział na ZDJĘCIA - POLSKA i ZDJĘCIA BEZ PL... I klika sobie człek na co chce...Teraz trudno wyłuskać zdjęcia spoza Polski patrząc na miniatury :(
Podobne wątki uwagi do forum i serwisu
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.