Forum dyskusyjne

Air China - Warszawa - Pekin kilka pytań

kategoria podróże po świecie

przemek1259 dołączył
09.09.2017

przemek1259 16:12 | 28.09.2017

Witam!

Czy ktoś z Was leciał już liniami AIR China? Jak wrażenia?
Jak wygląda odprawa? Słyszałem że system odprawy online kuleje i trzeba odprawiać się na lotnisku.
Lecimy w 5 osób do Bangkoku na dwóch osobnych biletach, czy jest jakaś możliwość siąść koło siebie ale nie płacąc 150 zł za miejsce?...

Z góry dzięki za info :)

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 18:30 | 08.10.2017

Podbijam pytanie. Też lecę do Bangkoku przez Pekin liniami Air China.
Ktoś coś, jakieś doświadczenia?

Kajka dołączył
21.11.2016

Kajka 21:22 | 09.10.2017

Lecieliśmy Air China z przesiadką w Pekinie rok temu. Odprawa tylko na lotnisku, lot standardowy, czyli byle jaki, ale ... Godzinę przed lądowaniem w Pekinie poinformowano nas, że ze względu na smog będziemy oczekiwać na lepszą pogodę na innym lotnisku. Czekaliśmy z sześć godzin, zamknięci w stalowym pudle - nikt nic nie wiedział. Stewardesy wykazywały się życzliwością starając się dograć nam lot łączący, ale życzliwość przegrywala ze szwankującą informatyką. Na lotnisku życzliwości już nie było. Spóźniliśmy się na lot kwadrans i mieliśmy do wyboru dobowe czekanie na lotnisku lub wyjście na zewnątrz i domaganie się noclegu. Wybraliśmy to drugie. Godzina czekania na wyjście, przed czteroosobowym okienkiem organizacyjnym pełna emocji tysiącosobowa kolejka. Dzięki Rodakom spędziliśmy w niej tylko dwie godziny ... Potem kłótnia o hotel i godzina na wskazanie, jak dotrzeć. Zdaje się, że i tak wyszliśmy z tego nie najgorzej ...Przy powrocie bez takich problemów, ale za to długie przejście źle wyznakowane i długie kontrole. Nasz wniosek - nie dla lotów łaczących w Air China.

przemek1259 dołączył
09.09.2017

przemek1259 21:24 | 09.10.2017

>
Jak wygląda przydzielanie miejsc u nich?

Lecieliśmy Air China z przesiadką w Pekinie rok temu. Odprawa tylko na lotnisku, lot
>standardowy, czyli byle jaki, ale ... Godzinę przed lądowaniem w Pekinie
>poinformowano nas, że ze względu na smog będziemy oczekiwać na lepszą pogodę na innym
>lotnisku. Czekaliśmy z sześć godzin, zamknięci w stalowym pudle - nikt nic nie
>wiedział. Stewardesy wykazywały się życzliwością starając się dograć nam lot łączący,
>ale życzliwość przegrywala ze szwankującą informatyką. Na lotnisku życzliwości już
>nie było. Spóźniliśmy się na lot kwadrans i mieliśmy do wyboru dobowe czekanie na
>lotnisku lub wyjście na zewnątrz i domaganie się noclegu. Wybraliśmy to drugie.
>Godzina czekania na wyjście, przed czteroosobowym okienkiem organizacyjnym pełna
>emocji tysiącosobowa kolejka. Dzięki Rodakom spędziliśmy w niej tylko dwie godziny
>... Potem kłótnia o hotel i godzina na wskazanie, jak dotrzeć. Zdaje się, że i tak
>wyszliśmy z tego nie najgorzej ...Przy powrocie bez takich problemów, ale za to
>długie przejście źle wyznakowane i długie kontrole. Nasz wniosek - nie dla lotów
>łaczących w Air China.

Kajka dołączył
21.11.2016

Kajka 21:49 | 09.10.2017

Miejsca przydzielano na bieżąco. Lecieliśmy w dwójkę, zawsze siedzieliśmy koło siebie. Karty pokładowe dostawaliśmy tylko na jeden lot.
Na pokładzie niewprawnym okiem wypatrzyliśmy kilku tajniaków ...

kajkaikokosz.pl

przemek1259 dołączył
09.09.2017

przemek1259 21:52 | 09.10.2017

>
To super jak koło siebie. Chociaż jeden +

Miejsca przydzielano na bieżąco. Lecieliśmy w dwójkę, zawsze siedzieliśmy koło
>siebie. Karty pokładowe dostawaliśmy tylko na jeden lot.
>Na pokładzie niewprawnym okiem wypatrzyliśmy kilku tajniaków ...
>
>
>kajkaikokosz.pl

usunięty/nieznany 14:18 | 13.10.2017

Cześć, podoba mi się twój profil Proszę odpowiedzieć mi graceebibin@gmail.com

usunięty/nieznany 14:19 | 13.10.2017

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 10:04 | 13.10.2017

Lecielismy z Londynu do Manili via Pekin. Z miejscami obok siebie nie było problemu. Odprawa wyłącznie na lotnisku. W samolotach najgorsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłam na pokładzie. Część załogi nie gada po żadnemu. Na lotnisku w Pekinie prawie nikt 😉 Zostawienie bagażu w przechowalni
= pokazywanie godziny na tarczy zegara. Nawet śmieszne. Tajniacy w samolocie są.

usunięty/nieznany 14:18 | 13.10.2017

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl