Forum dyskusyjne

ŚWIĘTA SYLWESTER

kategoria podróże po świecie

Henox dołączył
17.01.2017

Henox 18:03 | 28.09.2017

Szukam chętnych osób na wspólną wyprawę na święta lub sylwestra gdzieś za granicę. Co do kierunku podróży to jestem otwarty na wiele możliwości. Mam 24 lata i najlepiej byłoby wyjechać z osobami w podobnym wieku +- 5 lat

przemek1259 dołączył
09.09.2017

przemek1259 10:53 | 29.09.2017

My jedziemy w 5 osób do tajlandii. Możesz się dołączyć

Anielska dołączył
20.09.2017

Anielska 11:34 | 29.09.2017

Hej...

Byłabym też chętna na taką wyprawę... Jaki przedział wiekowy, hihihi?

Pozdrawiam
Sylwia

jezior dołączył
23.10.2017

jezior 10:27 | 23.10.2017

Hmm, ja też lubię podróżować i nawet sporo świata udało mi się zwiedzić, ale jeżeli chodzi o święta, to ja osobiście rokrocznie wybieram nasze polskie góry. I w tym roku też święta z rodziną spędzam w naszych górach, tym razem będzie to Beskid Śląski i szampański sylwester w hotel Kotarz, w który to zapowiada się naprawdę rewelacyjna zabawa. Tak więc święta i sylwester w ojczyźnie, a na karnawał wybieram się do Rio.

Torino dołączył
22.03.2017

Torino 09:39 | 26.10.2017

>Szukam chętnych osób na wspólną wyprawę na święta lub sylwestra gdzieś za granicę. Co
>do kierunku podróży to jestem otwarty na wiele możliwości. Mam 24 lata i najlepiej
>byłoby wyjechać z osobami w podobnym wieku +- 5 lat

Co do kierunku to prosze sprawdzic jaka wspaniala impreza turystyczna odbywa sie od 3-go listopada do 21-go stycznia na poludniu Wloch, najblizszy port lotniczy Neapol. Zobaczyc mozna na google. Salerno luci d'artista 2015 i 16 oraz na you tube. Opròcz tej sa i inne atrakcje, tylko kolo magiczne jest platne. O ile bylby Pan zainteresowany sluze rada.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl