Forum dyskusyjne


Andaluzja - kiedy jechać

kategoria podróże po świecie

Kajetan dołączył
12.03.2018

Kajetan 07:01 | 12.03.2018

Cześć, chciałem bardzo poprosić o Wasze opinie co do terminu wyjazdu w region Andaluzji - w internecie można znaleźć inf typu "maj jest świetnym miesiącem na odwiedzanie Andaluzji", Ja jednak chciałbym "ucelować" w miesiąc w który będzie odpowiedni zarówno na zwiedzanie jak i pobyt na plaży/kąpiele. Planuję wyjazd 2 tygodniowy - znalazłem fajne ceny biletów na rayanrairze w środku maja, środku czerwca i na początku września.
Co polecacie?
Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)


mercik dołączył
22.06.2015

mercik 13:25 | 12.03.2018

Kiedy byś nie pojechał, będzie dobrze. Weź pod uwagę, że jest tam sporo cieplej niż u nas (przesunięcie w czasie o jakieś 1,5-2 miesiące). W lecie upał może ci przeszkadzać w zwiedzaniu. Jeśli chcesz się kąpać w morzu, daj szansę się wodzie nagrzać ;-).Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl