Forum dyskusyjne


Varadero - hotel

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

madzia dołączył
24.09.2018

madzia 23:04 | 24.09.2018

Cześć :) wasze komentarze są bardzo pomcne i praktyczne. Lecimy z chłopakiem na Kubę do miejscowości Varadero i mamy rezerwację w hotelu, jednak zastanawiamy się czy standard pokoju będzie w porządku. Wy jesteście bardziej doświadczeni i może wiecie ile wypada dać napiwku za ewentualną zmianę?


Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 02:30 | 06.10.2018

Czasami nie tyle trzeba dać napiwek, ale zapłacić za 'upgrade', co my musieliśmy zrobić (ale nie w Varadero), jednak z powodu wielu problemów, na jakie natrafiliśmy w pokoju, oddano nam w 100% tą dodatkową kwotę. Wszystko jednak zależy, jaki to hotel i na kogo sie trafi.

Proponowałbym zorientować się, ile kosztowałyby wakacje w pokoju o lepszym standardzie, wtedy będziecie mniej-więcej wiedzieli, jaka będzie dobra cena.

My też wybieramy się do Varadero za miesiąc i jak nie będzie się nam podobał pokój, też rozważamy jego zamianę lub 'upgrade'.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl