Forum dyskusyjne


Kuba samodzielnie nolegi

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 08:37 | 02.05.2019

Hej Byłam 3 tygodnie na Kubie w styczniu br, chciałabym się podzielić wspaniałymi namiarami na nocleg. Kwater jest ogromna ilość i trochę się naoglądaliśmy zanim coś wybraliśmy, ale na uwagę zasługują:
Casa Amelia (Varadero) bardzo elegancka "villa" z tarasem, co prawda 5 min. spacerem do plaży, ale blisko wszędzie, przesympatyczni właściciele.
Cabana Los Profesores (Vinales) nieco skromniej, ale czysto, cudowni właścieciele i dużo prywatności, o co gdzie indziej trudniej... Można przez airbnb. Mogę też polecić pyszne knajpy :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl